Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom, amit a...

Mit jelent az álmom, amit a halott apukámmal álmodtam?

Figyelt kérdés

Azóta amióta a kisfiam szobájában alszom, azóta minden éjjel megjelenik apukám! nem tudom, de lehet hogy jelezni akar valamit! Az álmom a következő volt!

A kórházban voltunk, és beszélték az orvosok, hogy nyugodtan elkészíthetik az apukám ravatalát, mert nem sokkára meghal! Apukám egy fekete öltönyben volt, amiben az életben hamvasztották! Mondta, hogy menjek vele, és megmutatja, hogy hol fogják felravatalozni, és onnantól fogva ott fog aludni! Szép kis szoba volt, és egy hatalmas ágy volt ott fekete selyem ágyneművel, és hatalmas selyem párnákkal. Én még bele is feküdtem, hogy megnézzem hogy milyen is lesz neki ott feküdni. A kórházból elküldtek minket a parkba, hogy hallgassuk meg a halotti beszédet. Leültünk egy fa alá egy padra, és ahogy hallgattuk a papot, mi beszélgettünk. Elmondta, hogy nem éli meg a reggelt, és hogy nem fél, de mondott sok mindent, de egyszerűen nem emlékszem rá. Onnan elmentünk sétálni, szépen sütött a nap, és kiakarta élvezni az utolsó napsütését. Karon fogtam, és elmentünk sétálni. Befordultunk egy utcába, és mondtam neki, hogy megmutatom, hogy hol laktam. Közben az az utca nem is az volt, hanem a nővérem utcája, ahol most laknak, de a házat eladták. Tovább sétáltunk, és betértünk egy fehér épületbe, és apukám felkiáltott, hogy lázas, és elővett egy lázmérőt! Én mondtam neki hogy semmi baj nem lesz. Tiszta verítékes volt az arca. Legyeztem, és fújtam hogy jobban legyen, és elindultunk vissza a ravatalhoz. Hirtelen beértünk egy hófehér aulába, ahol egy nő elkezdett minket bámulni és röhögni, és én ráordítottam, hogy ne röhögjön, mert az apukám haldoklik. Hirtelen elkezdett rángatózni apukám, és az ölömbe vettem, és már nem volt magánál, és csak annyit mondott, Látod, megint itt vagyunk, és táncolunk, látod? és hirtelen mintha az egészet az anyukámnak üzente volna, és hirtelen felébredtem!


2010. dec. 28. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nagymamámmal voltam így sokáig. Valószínűleg Ő szállt le a jobbodra. Valószínűleg terelget, segít Téged. Akár csak engem a nagymamám. Gondolom, mivel nehéz volt megélni azt, hogy elveszítetted Őt, tudatja Veled, hogy jól van. Ez általános jelenség.Amit a halott mond mindig igaz! Ez nagyon fontos! Édesanyámnak akkor szokott álmában megjelenni, a nagypapám, amikor valami rosszra figyelmezteti. Így volt ez, amikor betörtek hozzánk, vagy amikor meghalt a nagymamám. Őt a rosszra figyelmezteti. Nem feltétlenül jelent rosszat, ha halottal álmodsz. Csúnyán mondva ki kell tapasztalni, hogy mik történnek ezután. De abban biztos lehetsz, hogy Veled van. :) Ha olyan, mintha Édesanyádnak mondta volna, akkor lehet, hogy az Ő jobbjára szállt le, csak Édesanyád nem fogékony az üzenetére.
2010. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tudatod próbálja újraértelmezni a történteket és kapcsolatba hozni más tartalmakkal. Ez a sok fájdalom minden pillanatban ott van benned, de el van mélyen temetve. Az ilyen álmok segítenek megszabadulni tőlük.
2010. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!