Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan beszélhetnék meghalt...

Hogyan beszélhetnék meghalt apukámmal?

Figyelt kérdés
Sajnos múlthónapban meghalt az apukám. Az utolsó találkozásunk alkalmával is rondán összevesztünk egy félreértés miatt, utána már csak halva láttam és nem tudtuk megbeszélni. Valahogy kapcsolatba tudnék vele lépni?
2010. aug. 9. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

www.boszorkanyszovetseg.hu

Ők szerintem meg tudják idézni apukád szellemét, és akkor beszélhetnél velük.

Természetesen más médiumokhoz is mehetsz, de sok a csaló, és szerintem ők nem azok.(hiszen egy működő egyház)

2010. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 1Roberto1 ***** válasza:
:S
2010. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 1Roberto1 ***** válasza:
46%
Ez tényleg szomorú:( .... Részvétem az apukád miatt.Nekem az anyukám halt meg 2 évvel ezelött és az utolso szava az volt hogy Robi rosszul vagyok. és elájult utánna. :S nem akarok ilyen izé lenni de kapcsolatba lépni vele én is szeretnék de nem nagyon fog müködni :( bocs tényleg ... sajnos ez az élet el kell fogadni én is probálom elfogadni de számomra már nincs isten az 100% és nem érdekel mit mondanak azok akik hisznek istenben. mert nincs és ezt meg kéne értenetek tudom hogy isten arrol szol hogy segit az egész életeden át mert hiszel valamiben és elhiszed hogy segit de mit ér ez csak valaki kitalálta és szájrol szájrol terjedt mint egy mese én hittem istenben de most már inkább a tudományban hiszek ... bocs tényleg haver de apukád csak vigyázni tud rád fentröl inkább benne hidjél mint istenben ö segit neked.
2010. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy nem lehet a halottakkal beszélgetni. A médium csak elhiteti.hogy beszélget velük.
2010. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Nagyon röviden:

Csendben csukd be a szemed, nyugodtan gondolj rá, és próbáld érezni hogy ott van veled.

Hosszabban:

Raymond Moody: Kedves kísértetek

[link]

2010. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

most ez bunkóság lesz, de ha valaki meghal azt eltemtik a földalá, vagy elhamvasztják és egy urnában végzi, és már k*rvára nem beszélget senkivel!!!

tényleg részvétem apukádért, meg minden, nekem is halt már meg szerettem, akihez nagyon közel álltam, de el kell fogadni, hogy nem tudsz már beszélgetni vele, ennyi!

és lehet hogy amikor utoljára láttad éppen haragban voltatok, de ha rá gondolsz ne ez jusson eszedbe, hanem az, hogy gondolom egész életében nagyon szeretett téged

2010. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem keress egy halottlátót. Egyedül nem hiszem, hogy sikerülne vele beszélned.

2010. aug. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 1Roberto1 ***** válasza:
Jo hát azért lehet ezt szebben is kifejezni:S nem ilyen durván hogy eltemették a föld alá meg már nincs többé lehet ezt egy kis gyerek irta akinek fogalma sincs arrol mi az a halál istenem micsoda érzés ez kiráz a hideg szo szerint bár csak én is gyerek lehetnék és igy gondolnák a halálra. :( meghato ez a kérdés de nagyon.
2010. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
A kedves szkeptikusoknak mondom, hogy valószínűleg kihalt volna a "halottlátó és médium" szakma, ha tényleg semmi ilyen lehetőség nem létezne az elhunyttal beszélni, persze nem a koporsóban van mobil, hanem a lelke (tudata, emlékei és a szeretete) az ami megmarad mindörökre. Ámen.
2010. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2010. aug. 11. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!