Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sok ember miért nem tudja...

Sok ember miért nem tudja felfogni hogy az ember már több évtizede volt a Marson és feltérképezte már emberes űrhajós programokkal a naprendszer más bolygóit is?

Figyelt kérdés

Egy pár kérdéssel lejjebb olvastam a választ amit már régóta tudok én is meg sok ember.

Igazából sok információ van már a neten sok olyan ember beszámolója is napvilágot látott akik beszámoltak róla jártak a bolygón és egyéb űrprogramokban is részt vettek.

Fura volt mikor az usa bejelentette az űrhadsereg felállítását pár héttel később az orosz európai és kínai űrhaderő is megalakult hogy a kolonizációs programokat folytassák a naprendszerben és más mi napunkhoz közeli naprendszerekben főleg ásványi anyag kitermelés miatt.

Véletlen egybeesés hogy a tesla vezér is szinte ugyanebben az időben jelentette be a marsi utazás terveit hogy embert visz oda pár éven belül és célja a kolónia telepítés és ásványi anyag kitermelés az elektromos autók akkumlátoraihoz.


Itt a válasz amit olvastam a másik kérdésnél.


1973-ban volt az első nasa emberes küldetés a Marsra, de a nácik már előtte is ott voltak.


Nasa küldetés célja a szondák által érdekesebb helyek feltérképezése majd a leendő bázis alapjául szolgáló koordináták élőben történő felderítése.


ISV colombus űrhajóval mentek.


második küldetés célja a bázis alapanyagának a bolygóra szállítása szakemberek és emberek akik önként vállalták ezt oda juttatása egy komolyabb űrhajóval.


Ez volt a red sun project ami 1973.08.28.-án elérte a bolygót.


Videó is volt róla ami kikerült az űrügynökségtől résztvevők neve parancsnokok nevei.


Korábbi nasa archivumban elérhetőek voltak még ezek az adatok akik tudták kimentették vagy kimásolták így kerültek ki a netre.


Utána semmi hírt nem adtak erről.


pár éve a polgári űrkutatás a tesla vezér cége kapta fel megint a témát persze az ásványi anyag kitermelés miatt.


Amikor amerika bejelentette az űrhadsereg felállítását rögtön orosz és európai meg kínai űrhadsereg is megalakult hogy védjék a saját érdekeiket az űrben.


Az addigra már kolonizált bolygók újrafelosztása miatt volt erre szükség de már akkora költségvetési összeget emésztett fel ez a része az űrprogramoknak hogy nem tudták titokban tartani így hivatalosan bejelentették.


Volt pár ember aki beszámolt arról hogy járt ott vagy katona volt x évig ott elmondta melyik haderőnél mit csinált.


Aki akar a neten keres infót elég sok dolgot felrakta a nyilvános keresők által elérhető oldalakra is.


dark weben érdekesebb infókat is lehet találni.



2020. okt. 29. 19:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Sok ember miért nem tudja felfogni, hogy én vagyok Napóleon? Egy rakás videó van erről a jutubon (haverok is segítettek benne), Kisfaludy György is igazolhatja, és Erich von Däniken is tett erre utalásokat sok könyvében. Antropológusok igazolhatják, hogy a fejem is olyan alakú, mint a festményeken, és a kezem is pont befér a kabátom alá, erről Nasa fotók is kiszivárogtak.
2020. okt. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
2020. okt. 31. 08:58
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#12

Okés. És van róla fogalmad, hogy mekkora ez a galaxis?

2020. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!