Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyenek a bak csillagjegyben...

Milyenek a bak csillagjegyben szuletett szemelyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy szemelyt aki a bak csillagjebe szuletett, es szeretnem megkerdezni toletek hogy milyenek a bak ismeroseitek?
2010. aug. 1. 09:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nővérem bak, és imádom őt! Nagyon jó ember, és nagyon okos. Néha meg vagyok arról győződve, hogy semmi közünk egymáshoz biológialilag, mert én a poros nyomába sem érek.

Pasiügy: én 3 évig vártam egy Bak pasira, ezalatt olyan dolgokat is megtettem érte, amit csak a családomért tettem volna. Nem volt értelme. Érzelmi szinten ő egy szakéscsésze szintjén áll.

Remélem, neked, Kedves Kérdező, nagyobb szerencséd lesz!

2010. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
66%
Akaratos, makacs, hűséges,pesszimista, hajlamos a parancsolgatásra.Férjemmel mindkettem bakok vagyunk, sőt a gyerekeink is azok, gondolhatod mi megy nálunk:-))))
2010. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
18:35 Az kemény lehet :D
2010. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ELső válaszoló nagyon szeretheted a tesód és apukád:P:P csak viccelek ám;-)

Különben én is bak vagyok, és szerintem amik ezen az oldaon vannak azok jellemzően igazak...

[link]

2010. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
35%
A bakok jófélék nekem elhiheted:P(L):))
2010. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ti most miről beszéltek???? a bakok egyáltalán nem ilyenek. hogy akaratos, pesszmista spórolós emberek. és kevés a barátjuk XDDDDDDDD aszalok.... A BAKOK NYITOTTAK, VICCESEK, ŐSZINTÉK MEGBÍZHATÓAK, AZ IGAZ H HIRTELEN A HARAGUNK DE....
2012. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!