Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki vagy mi irányítja a háttérh...

Ki vagy mi irányítja a háttérhatalmat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 15:00
 1/10 anonim válasza:
86%
Gyíkemberek, szabadkőművesek, szürkék, stb.
2020. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2020. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
A még-hátterebb hatalom. De vigyázz, azokat már a szuperháttér-hatalom irányíssa, ők durvák ám!
2020. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Egy hatodik dimenziót elsajátított lélekcsoport. Ők pedig istent és minket szolgálnak, amikor biztosítják a megatív katalizátort számunkra.


Kérdéseket csak privátban fogadok.

2020. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Soros György, a Gyíkember!
2020. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Én is Gyuri bá'-ra tippelek. :D
2020. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne pontozzatok le én sem igazán hiszek az összeesküvés elméletekben, de elképzelések szerint a multinacionális cégek irányítanak, azokat meg a részvényesek, meg a fogyasztók, vagyis akár te is lehetsz az, ha tőzsdézel. :)
2020. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MadSeal ***** válasza:
Én, de erről tsss... 🤫
2020. jún. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző, és téged ki elmeprogramoz, és befolyásolja a tudatalattidat? Azt már nem tudod, ugye? :)

Minden hatalom felett van egy még nagyobb hatalom.

Fraktális a világ. A fraktál egyfajta végtelen önismétlő matematikai szerkezet és a világ szerkezetét épp úgy megmutatja, akár egy fenyőfa látszó önismétlődését, hogy a fenyő ágai hasonlóak az egész fenyő alakjával.

2020. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MadSeal ***** válasza:
Én csak a földi háttérhatalmat irányítom, nem kell itt komplikálni, elég rosszak vagyunk nektek ígyis. Itt most arról van szó, ki az, aki miatt nem vagytok boldogak. Véletlenül se magatokban lesz rá a válasz, hisz az egészről csak is mi tehetünk. Az összes nyűg, ami sújt, csakis a háttérhatalom műve, bezzeg ha nem lennénk, de jó világ is lenne. Ha eltűnnénk, biztosan nem jönne 1001 másfajta gond, amivel lehet problémázni. Bocsesz, mi a kínai zsidó gyíkemberek a Szíriuszról már csak ilyenek vagyunk.
2020. jún. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!