Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » érdekességképpen írom, mi...

érdekességképpen írom, mi erről a vélemény?

Figyelt kérdés

tükörben néztem a homlokomat 1-2 percig,és az arcom kékes-szürkés szoborszerűvé változott.

az idióta válaszokat köszönöm előre is...


2010. júl. 19. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen megtévesztő kép is, hogy nézel valamit sokáig, a végére pedig színes lesz a kép. Szerintem veeld is ez történt
2010. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki minimális fény mellet(épp annyira h azért láss valamit az arcod kövonalából) nézz a saját szemedbe ill arcodra (ne olyan közelről, de ne is távolról) :D;) Lehet a szem játszadozik velünk, de nagyon brutális(véleményem szerint) mert tökre látszik ahogy eltorzul az arcod valami mássá... De lehet ugyis hogy nem tükörbe hanem valaki mással nézitek egymás arcát, akkor is ugyanez a hatás!:D:D
2010. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem mondani(előző vagyok), hogy próbálj meg nem pislogni közbe
2010. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

20:24

Azzal énis szórakoztam régebben, nagyon brutál tényleg:D Este lefekvés előtt ismerősömnél, amikor sötét volt és a szemünk már hozzászokott, bámultuk egymást, de nembírtam sokáig, rohadt ijesztő tud lenni:D

2010. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Am 20:45-nek ment az előző:D
2010. júl. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mesterem azt mondta, hogyha sokáig nézzük magunkat a tükörbe akkor látjuk az öregkoru énünket
2010. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utcsó ez komoly?

2010. júl. 20. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az auránkat látjuk, a színeivel?

Nekem fehéres, színeket nem láttam, de olyan szoborszerű. Viszont sokaknak kékes-lilás az aurája a feje körül, ezt mondják az auralátók.

2010. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez durva.De lehet benne valami mert egy csomó ilyen kép is van hogy nézed nézed és elkezd mozogni,színeződik stbstb
2010. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azt látod amit az agyad elsőként felimser benne.EA legközelebbi emlék, vagy hasolnóság fog látszani.

nem tudsz belelátni mondjuk egy sárkányt, hacsak nem vagy sárkány-fan.De mondjuk Rabindranath Tagore-t sem fogod belelátni, ha sosem tudtad ki az.

Ezt nevezik képzeletnek, és optikai csalódásnak.

Azt ugye tudod hogy sötétben oldalra jobban, élesebben, tisztábban látsz mint előre(periférikus látás növekszik)Az is normális,és sokan azt hiszik baj van a szemükkel

2010. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!