Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő lány skorpió aszcenden...

Vízöntő lány skorpió aszcendenssel? O. O lentebb

Figyelt kérdés
Aztmondják hogy a két lekibirhatatlanabb csillagjegy a vizöntő és skorpió... szerintetek milyen lehet ez igy vegyitve? MÁrmint vizöntő vagyok skorpió aszcendenssel
2010. júl. 9. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen lányt és nagyon jófej, megbízható, mindig vidám, bár néha depis. Egyébként én szeretem a vízöntőket is meg a skorpiókat is. Ez két nagyon jó jegy.
2010. júl. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem látok benne semmi rosszat és szerintem a vízöntők nem is kibírhatatlanok eddigi tapasztalatok alapján :) Ezt inkább az ikrekre hallottam többször, de azzal sem értek egyet :D


Ikrek aszcendensű skorpió

2010. júl. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az unokatesóm is ilyen "adottságokkal" született (2,5éves) .és imádom egy kis tündér bár nem viseli el, ha nem ő van a középpontban és hajlamos a kis füllentésekre, makacs, akaratos,dacos, de hihetetlen sok szeretet van benne és nagyon okos. Kicsit bizalmatlan az idegenekkel, de ha feloldódik akkor imádni való.


Én összességében nem jövők ki a vízöntőkkel, sőt velük a legrosszabb a kapcsolatom, mert általában önzők, irigyek, kétszínűek, és van, hogy kevernek, DE azt hiszem az alapszemélyiség jegyeken kívül az is számít, hogy kit hogyan neveltek, honnan jön.

A skorpiókat nem tudom miért tartják rossz jegynek amikor nem azok, csak nem olyan báránylelkűek, mint pl. a mérlegek.


/szűz, skorpió aszcendenssel)

2010. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért furcsa mert mind2 tulajdonság megvan bennem.. konkrétan nemis tudom mit jelent az hogy aszcendens , de gondolom valami olyasmi h a másik jegy tulajdonságaival is fellennék ruházva
2010. júl. 10. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

nem, nem ez a kettő kibírhatatlan, ez nagyon, nagy baromság:D

a kos a skorpió az...

2010. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, én skorpió vagyok kos aszcendensel...nagyon jól esett kedvességed :D


Bár mondjuk egyik barátom mondta, hogy engem vagy szeretni, agy utálni lehet..kettő között nincs út

2010. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A vízöntő zseni v. őrült ki hogy nevezi, ha valamit a fejébe vesz azt véghezviszi, mégha az egész életét is rombadönti vele. A skorpió amellett hogy szintén remek romboló kitűnő újjáépítő is. Mint egy főnix-madár mindig újjáéled hamvaiból és tündököl. Biztos sokminden lesz amit meg akarsz majd fejteni, rá akarsz jönni, esetleg kitalálni valamit amivel jobbá tehet az emberek életét (a vízöntőket gyakran közösségi és nem önös célok motiválják). Ehhez skorpióságod által megkapod a kitartást, és azokat a fortályokat amikkel ezeket ténylegesen is tudod ezeket az ötleteket használni. Így nem fog a garázsban porosodni a világmegváltó találmányod mint ahogy sok vízöntőnek. Szerintem nagyon jó párosítás, bár (hogy ne csak jót írjak) ha eldurran az agyad akkor biztos hogy nem lennék a közeledben :).


Egyébként úgy utálom ezeket az általánosításokat hogy a skorpió és a kos durva. Miért durva? Kötözködtél velük? Hát nem kellett volna :))). Attól még nem biztos hogy ők a durvák lehet hogy te voltál bunkó.

2010. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én skorpió vagyok vízöntő aszcendenssel ;)
2011. febr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
váá,én is az vagyok ami te,kedves kérdező!
2012. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!