Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy skorpió (lány) -...

Milyen egy skorpió (lány) - oroszlán (fiú) kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Perverz...
2011. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Harapós és szúrós!

Unatkozni egyik se fog!

2011. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

baromi nagy a vicc ember!!!

ez az előttem szólóhoz cimezve, de azt tanácsolom h keress fel egy szakértőt!

2011. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen gyerekük lesz


[link]

2011. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Csak viccelek.
2011. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A tűz és a víz találkozása. Sistergő, mindent romboló a szerelmük. De amint felébrednek az első kábulatból, már nem tudnak mit kezdeni a másikkal. A Skorpió mély gondolkodását, érzékiségét, munkamániáját a könnyed, játékos Oroszlán nem tudja értékelni, a párja viszont felelőtlennek, céltalannak tartja, mert mindenből játékot csinál. S mert a Skorpió hízelegni képtelen, az Oroszlán emiatt érzéketlennek tartja, s előbb-utóbb új partner után néz. Mivel mindkettő karizmatikus egyéniség, nehezen tudnak fejet hajtani a másik előtt. A szerelem számukra épp úgy csak egyik versenyszáma az életüknek, mint a sport vagy a karrier. A Skorpió színpadias póznak véli az Oroszlán kedveskedését, esetleges gondoskodása pedig kifejezetten idegesíti. A szerelem – szerinte – olyasmi, amit befelé kell megélni, így aztán ha őszintén rajongana is az Oroszlánért, kedveskedni képtelen. Hízelegni végképp nem tud, ezért az Oroszlán ridegnek, érzéketlennek tartja. És aszkétikus életmódját is képtelen elfogadni, megérteni.
2011. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

attól is függ mindig, milyen az aszcendensük, és h az dominánsabb-e a viselkedésükben.

nekem van 1 nagyon jó oroszlán barátom, tudunk beszélgetni bármilyen mély lelki problémákról. egymás megértésével nincs gond, vlsz a szexszel sem lenne. csipkelődni is szoktunk...és nem igaz, h a skorpió nem tud hízelegni - igaz, néha bántóan őszinte vok, de értékelem a másik jó tulajdonságait.

azzal lehet baj, h a skorpió lány nem adja ki könnyedén az érzéseit.

az én jóbarátom nem tudja, h szerelmes vok belé. :(

20/L

2011. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem volt ilyen kapcsolatom, csak fordított felállásban én vagyok a skorpió:D hááát nem működött igazán....
2011. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én valahogy mindig jól kijöttem az oroszlán férfiakkal, főleg barátként értjük meg egymást. Az tényleg igaz (mint ahogy egy fenti válaszban elhangzott): roppant játékosak, és engem éppen ez vonz bennük. Van úgy, hogy végkimerülésig beszélgetünk és azon kapjuk magunkat, hogy már hajnalodik :) Fesztelenek vagyunk egymás társaságában, bár nem tudom, mivé "fajulna" ez egy tartós párkapcsolatban.

22,L

2011. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!