Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák lány-skorpió fiú. Mennyi...

Rák lány-skorpió fiú. Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés

Jóban vagyunk, de talán a barátság erős kifejezés. Ő nagyon kedves, de nem hiszem, hogy velem különösebben. Nem érzem, hogy tetszenék neki, de az a baj, hogy én elég félénk vagyok, és őt sem olyannak ismerem, aki nagyon kezdeményezne. Vannak néha közös programjaink, hogy barátokkal (3-5en) elmegyünk valahova. Gyakran nem igazodom ki rajta. Próbálkozok, hogy érezze, hogy tetszik nekem, de félek, hogy nyomulásnak tűnhet, ezért csak visszafogottan. Egyébként én elég klasszikus rák vagyok (már ahogy tudom), kivéve a túlzott gondoskodó természetet. Az érdekelne, hogy egy rák csillagjegyű lány-skorpió csillagjegyű fiú kapcsolatnak mennyi az esélye, hogy létrejön.

Tisztában vagyok a kérdés bizonyos fokú abszurditásával, de kérném szépen a goromba válaszok mellőzését. Köszönöm

16/L


2011. júl. 3. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Rák - Skorpió


Nehéz, feszült kapcsolat - egy Skorpió túl „rágós falat" egy Ráknak. Te óvatos, bizalmatlan ember vagy, aki az első gyanús mozdulatra visszabújik a fedezékébe, és egy darabig semmi sem csalogatja ki újra. A Skorpiók viszont nem nyíltságukról híresek - társad mindig csak annyit mond el, amennyit éppen jónak lát -, érzékeny radarjaid azonban megsúgják neked, hogy valami nem stimmel, és ez nem hagy majd nyugodni soha.

2011. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Hááát...a skorpiók tényleg "csipkelődösek",ami egy rák érzékenyebb természetét lehet hogy megviseli.Elsőre felszisszentem ezen az összeállításon,de az is érdekes,mi a srác aszcendense,lehet,hogy az tompítja ezt az oldalát.Én is rák vagyok és eddig minden skorpiótól futva menekültem,de ez semmit nem jelent.
2011. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elő: lehet, hogy igazad van. Viszont ha rajtam múlik mindenképp szeretném megpróbálni.

Második: azt hiszem kettőnk közül én vagyok a "csipkelődősebb". Az viszont igaz, hogy elég érzékeny típus vagyok. A skorpiók mennyire "veszik" a közeledést? És még valami: őszintén szólva nem tudom, hogy mi az az aszcendens és mi alapján lehet megállapítani=/

2011. júl. 3. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:

Az aszcendenshez szükség lenne a pontos születési dátumára(óra-perc is!)azután ingyenesen meg lehet fejteni több netes oldalon is.

Az én skorpió ismerőseim örültek a közeledésnek,de nem vehetjük őket egy kalap alá.Ide a női megérzésed kell,vajon hogy veszi,ha óvatosan bátorítod?Valószínűleg éreznie kell,ha-mint írod-olykor próbálsz jelet küldeni feléje.

2011. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként az aszcendensre mondják,hogy az annak megfelelő jegy képét mutatjuk a külvilág felé.Tehát ha Te rák jegyű és mondjuk skorpió aszcendensű :) lennél,....hát fogalmam nincs mit mutatnál magadból akkor:))Volt egy srác ismerősöm skorpió jeggyel rák aszcendenssel,egyből elvarázsolt,de túl nagy franc volt ahhoz,hogy komolyan vehessem.
2011. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nos, számolgattam a femina.hu-n: én oroszlán vagyok (bár szerintem egyáltalán nem vagyok megalomániás vagy uralkodó természetű =), szeretek a kp-ban lenni, de csak baráti társaságban. Sokkal inkább vagyok rák); ő nem tudom hány óra hány perckkor született (írtam valamit) és feltételezem (valószínű), hogy Budapesten, ő ezek alapján szűz.
2011. júl. 3. 22:53
 7/12 anonim válasza:
100%

Saját tapasztalat: tökéletes párosítás! magam is rák nő vagyok és eddig csak skorpió pasik vonzottak, főleg a ritka tekintetük miatt...


Na és egy kis párhoroszkóp leírás:

RÁK NŐ-SKORPIÓ FÉRFI

Mindkét személyt megérzések és érzelmek motiválják. Az őket összetartó kötelékek pedig különösen erősek. A férfi teljes szívvel szeret, kitart a hűség mellett, jó családi hátteret tud biztosítani és féltékenyen őrzi kapcsolatukat. Szerencsére Rák kisasszony sohasem szolgáltat a féltékenységre okot, mert az ő elképzelései hasonlóak a férfiéhoz. A férfi sokat dolgozik, és meleg otthonra van szüksége, ahol felengedhet és kipihenheti a nappali fáradalmakat. Mivel nem néz más nőre, elvárja partnerétől, hogy az a nőiesség megtestesítője legyen. Ugyanakkor a nő veleszületett mások iránti aggódása arra készteti a férfit, hogy a legrosszabbra gondoljon. Leginkább akkor, ha nem szentel elég figyelmet partnerének. Rák kisasszony annak ellenére, hogy általában bíráló természetű, nagyon tiszteli ezt az embert és pontosan tudja, hogy fejezze ki szemrehányásait.


A szexben a férfi teljesen birtokolja a nőt és mindent megtesz azért, hogy az értékesnek érezze magát. Igyekszik olyan reakciókat kiváltani nála, amit egyetlen más férfival sem tudna átélni. A nő szexhez való hagyományos hozzáállása ebben a kapcsolatban még inkább megszilárdul, míg ő maga sokkal felszabadultabb és szenvedélyesebb lesz.

Kitűnő kapcsolat.


+: Szexuális életük irigylésre méltó. Szenvedélyességük életük ezen dimenziójára is jellemző, még hosszú évek multával is. Soha nem szeretkeznek öncélúan, csak a "szex kedvéért", csakis azzal érzik jól magukat, akit szeretnek.


Szintén saját tapasztalatom, hogy a skorpió férfi teljesen gépes minden gátlást feloldani a rák nőben, kezelni tudja a félénkségét, mert rendívül kitartó és türelmes, és nem utolsó sorban szenvedélyes. Az alapvetően passzív és visszahúzódó rák nőből egy "vadállatot" csinál. :D Szóval én azt mondom neked hogy hajrá, vesd be magad. Mivel a skorpió férfi hangsúlyosan szexuális alkat, ezért legkönnyebben úgy tudod meghódítani, ha elemi ösztöneire hatsz. :D Öltözködj nőiesen, nézz a legcsábítóbb tekinteteddel a szemébe és nyert ügyed van. Sok sikert! Remélem tudtam valamicskét segíteni! ;)

2011. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hah, igyekszem =) Köszi
2011. júl. 4. 09:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg Őt meghódítani. Legyél kitartó és ne húzódj vissza ha rögtön nem reagál. Mert nagy a valószínűsége, hogy Ő sem tud rajtad kiigazodni:) Elvileg Ő is érzékel téged, hiszen vízesek vagytok:)

Én Halak vagyok a kedvesem Skorpió. Nehéz dió, nem könnyen adja ki magát. Még jó, hogy tudunk olvasni a sorok között és jól működik mindkettőnknél az intuició. A testi kapcsolat tényleg varázslatos vele:) És én is imádom a gyönyörű mélyreható tekintetét:) De neki sincs oka poanaszra:) Skorpió az aszcendensem és talán ez is előnyömre van, jobban kitudok rajta igazodni, bár a Halakra jellemző bizonytalanság sem ismeretlen számomra:)


Aki írta a horoszkópot, nekem is írhatna egy Halak -Skorpió párosítást:)

2011. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

23:17 vagyok :)


Halak-Skorpió:

Így illetek össze:


E két jegy szülöttjeinek élettere két világra oszlik. Az egyik világ az, ahol az összes többi ember él, a másik pedig az, ahol csak kettőjük közös élete zajlik. Ez az állítás független arról, hogy szerelmespárról, barátokról, testvérekről stb. van szó.

A Skorpió és a Halak telepatikus összeköttetésben állnak egymással. Amikor e két jegy egymással összekerül, mindketten tökéletesen tisztában lesznek a másik jellemével. Ez azonban nem azt jelenti, hogy egyforma személyiségekről van szó, vagy hogy hasonulni próbálnak egymással. Egyszerűen az ilyenfajta egybeolvadás hatalmas segítséget nyújt egymás megértésében.

Közös munkálkodásaiknak valószínűleg csak a csillagos ég szabhat határokat. A Skorpió ugyanis minden dologban az igazságot keresi, a Halak pedig rendkívüli képzelőerővel rendelkezik.

Természetesen ebben a párosításban is vannak bökkenők. Hiszen a Skorpió erős érzelmi beállítottsága és a Halak érzékenysége miatt nem minden megy olyan simán, mint kellene. A Halak túlzásba is viheti a Skorpió kéréseinek teljesítését.

Viszonyuk már-már annyira bensőséges lehet, hogy a felek képtelenek lehetnek arra, hogy a kapcsolaton kívül normális életet éljenek.

Ha a Skorpió képes növelni a Halak önbizalmát, a Halak pedig kivívja a Skorpió bizalmát, akkor ez a kapcsolat kitűnően működhet.

2011. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!