Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lány és szűz fiú?

Skorpió lány és szűz fiú?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 05:35
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
No ezzel nem lehet menni semmire, mivel nem 12 fajta ember van. Nagyon fontos a születési adatok, csak abból lehet látni, hogy kijöttök e egymással. Skorpiónak van egy nagyon jó tulajdonsága, hogy hűséges. A Szűznek pedig, hogy szeret dolgozni.De hogy milyen ember, azt ebből nem lehet meghatározni. Szűz lehet egy kicsinyes, fukar a Skorpió meg bosszúálló. Hogy a két jegy milyen, az csak a születési adatok ismeretében lehet megmondani
2011. máj. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy jó kapcsolat lesz.
2011. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
49%

Nálunk ez a felállás: én skorpió, a vőlegényem szűz. :) Nagyon jó a kapcsolatunk, mindent megtudunk beszélni, nagy az egyetértés közöttünk...stb.

Hozzáteszem, tényleg nem csak 12 fajta ember létezik. Van egy skorpió ismerősöm, és van kettőnk között különbség.

2011. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Az én tapasztalatom más.: Ez a kapcsolat számomra kudarc volt, én vagyok a skorpió fél. Jókat tudtunk beszélgetni, és úgymond "lelki társak" vagyunk, de ő visszafogottabb egyéniség. A skorpiók viszont hevesek, szenvedélyesek.

Szexuális téren jöttek a gondok!:(

23 lány

2011. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég kemény dió volt megérteni a szűz barátom hideg, kemény jellemét (nem is bírtam sokáig) Túl józan és kákán-is-csomót-kereső volt hozzám képest. Szabadidejében folyton elemezgetett kívül-belül, sejtenként. Aztán útilaput kötöttem a talpára és elküldtem a... laborba :D
2011. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!