Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen rossz tulajdonságaik...

Milyen rossz tulajdonságaik vannak a halak jegyűeknek? Ti személy szerint miert nem szeretitek azt a halak ismerősötöket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 22:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Eléggé labilisak és hajlamosak az alkoholizmusra és a depire.
2019. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%

Önző, nyalizós, érdek ember, átvág mindekit, kihasznál mindenkit, hazudik a végtelenségig, nem ad direkt válaszokat, kitér a konfliktus helyzetből,lelki nyomorát humorral leplezi, màniákusan vonzodik sportokhoz, szerencsejátékjozstb, hütlen!

Lehet kimaradt valami🤣

2019. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Olvasva a kommenteket, na hát ezért nem szabad messzemenő következtetést levonni. Az, hogy a Nap jegye valakinek a Halakban van, az még csak a kezdet. Ott van még 8 bolygó és a különféle fényszögek, aszcendens és még számtalan aspektus, ami már tényleg az adott emberre jellemző.
2019. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Sértődékenyek... Nagyon sértődékenyek... Sokszor lusták... Mártírok.... Én pl ma vérig sértődtem egyik ismimre, bár ő nem megbántani akart...


24L\Halak

2019. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Simulékony,kifelé a kedves,megértö oldalát mutatja,de tud gonosz,es bosdzuálló is lenni.Suereti ha nyaliznak neki...(ha főnök)vevő a pletykára,hajlamos kifecsegni mindent,nem titoktarto...
2019. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%

Túl őszinte, mindig kimondja amit gondol kertelés nélkül, emiatt sokszor megbánt másokat, persze nem szándékosan, de akkor már késő.

Túl érzékeny, sértődékeny, nagyon hajlamos agyban komplikálni a dolgokat és ebből teljesen valótlan következtetéseket levonni.

Durva érzelmi hullámvasút, az egyik pillanatban boldog és kiegyensúlyozott, a következőben a sarokba gubózva sír.

Mártírkodásra hajlamos.

Nehezen szocializálódik, nem boldogul a kétszínű emberekkel, néha naiv is


Ez így nem hangzik túl jól, de legalább ennyi, vagy még több pozitív tulajdonságom is van, esküszöm :D

~egy halak nő

Egyébként ezek nem igazak mindig minden halakra. Pl írta itt valaki a játszmázást, biztos igaz egy halakra, de rám egyáltalán nem. Szóval ezeket nem lehet az összes ilyen jegyű emberre ráhúzni.

2019. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

#16 Én is halak vagyok, és ezek a tulajdonságok rám is jellemzőek amiket leírtál, szóval számból vetted ki a szót. Plusz még annyit tudok hozzátenni hogy nehezen lehet meggyőzni dolgokról, kicsit fafejű vagyok néha.

És én is azt mondom hogy senki nem egyforma, lehet vannak tulajdonságok amik megegyeznek, de nem minden. Egyik halak ismerősöm rossz tulajdonsága hogy kihasználja az embereket és elvárja hogy kiszolgálják minden téren, és körbeugrálják. Ez rám nem igaz, ebből is látszik hogy nem vagyunk egyformák.

2019. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kétszínű és kihasznál
2019. júl. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nekem elég vegyes tapasztalatom van a Halakról, alapvetően pozitív. Volt olyan, hogy egy incidens miatt inkább az én pártomra állt, úgy mozgatta a szálakat.. tehát a segítő hajlam megvan bennük, bár nem mindig sül el jól. Igen érzelmes jegy, s lehet, hogy az érzelmei időnként elviszik. Nem tűnik mindig határozottnak, tehát befolyásolható is, de láttam ennek az ellenkezőjét. Mindenesetre az érzelmek nagyon fontosak számára, az biztos, szerintem az alapján cselekszik elsősorban. Nem a racionalitás híve, mint pl én. Én szűz vagyok. Állítólag engem kiegészít a Halak.
2021. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nehezen törünk össze de akkor nagyon.
2021. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!