Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen rossz tulajdonságaik...

Milyen rossz tulajdonságaik vannak a halak jegyűeknek? Ti személy szerint miert nem szeretitek azt a halak ismerősötöket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 22:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Hirtelen haragú, gyors cselekedetű (ami részben azért jó), ha valakire megorrol, annak vége, viszont nagyon nagy játszmás, mert hiába utálja a másikat, el tudja vele hitetni a stílusával, hogy "nincs akkora nagy gond": tehát egyfajta diplomatikusságot mutat, de bármikor beléd vághat...
2019. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

Tökéletes emberek, nincs hibájuk, minden létező pozitív tulajdonság megvan bennük

(Én is halak vagyok)

2019. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Szerintem meg a halak érzelmesek, megbízhatóak, megértőek, nyugodtak. De egyén függő is persze, nem mindenki ugyan olyan. Szerintem nincs olyan tuljdonság ami minden halakra igaz lenne.
2019. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
87%
#3 rossz tulajdonság pedig talán az önfejűség és türelmetlenség, én nem tapasztaltam mást ezek mellett
2019. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Határozatlan, gy3nge, sértődékeny.
2019. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Hirtelen haragu, haragtarto es sertodekeny, tulsagosan almodozo. Minden komolyabb kapcsolatom halakkal volt.
2019. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

Őszinte, munka közbe visszapofázik a főnöknek hogyha majd többet fizet akkor beszéljen így vele(ha nem ordibál a főnök a legjobb dolgozó), nem hazudik csak ha muszáj vagy titkot tart, mindig előléptetik a munkahelyen mert ő nem azzal basztatja a főnököt hogy had ő lépjen feljebb, ha megszeret valakit és viszont szereti, akkor ha otthagyják nagyon összetörik, segít a barátainak szerelmi bánatba, érdekli a pszichológia, meghallgat bárkit, még Sanyit is aki a hit gyülekezetbe akar téríteni mindenkit, ha valaki keresztbe tesz neki örüljön hogy törvény miatt életbe marad.


egy halacska

2019. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Makacs és kitartó, kissé ösztönös, nagyon álmodozó, könnyen kijátszik embereket és mint valamelyik válaszoló mondta is, könnyen elhiteti másokkal azt hogy ő nagyon jóban van velük de igazából nem, és nagyon jó a memóriája 😉.

Ezekből adódóan jó színész, jó meggyőzőképessége van és szeret segíteni másokon.


Egy halak L

2019. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Rossz tulajdonságokat kérdeztem csak és kizárólag. Nem védelmet meg hogy miben jók. Nem ez érdekel. Azt elmondja kb minden horoszkópos oldal
2019. jún. 25. 00:33
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

A legtöbb szenvedélybeteg Halak jegyű vagy erős Halak befolyásolású. . Alkohol, drog. Szex az nemigen, mert halvérűek.

Két arcuk van, ami a hangulatuktól függ. Bárkinek képesek nyalizni, a háta mögött meg kipofázzák.

Eljátszák a mártírt , de közben nagyon önzőek.

2019. jún. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!