Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyennek látod vízöntő jegyű...

Milyennek látod vízöntő jegyű ismerőseidet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jó a humorérzéke, nagy dumás :D

Nagybátyámról van amúgy szó, de én is vízöntő vagyok.

2010. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem az aszcendensem vízöntő. Rólam azt mondják, hogy szintén nagy dumás vagyok, sokat beszélek, nem ritkán meggondolatlanul. Mindig minden helyzetből kibeszélem magam. A párom ezt tudja és mostanság próbál rászoktatni arra, hogy el kell bizony ismernünk, ha nincs igazunk, nem körbemagyarázni, hogy a másik miért téved. :)

Az én humorom... hát eléggé nehezen érthető fanyar, csipkelődő humorom van, ezt jó néhány nem értik és sértődés lesz belőle, hiába szántam viccnek. Sajnos, ilyen vagyok. Aki ismer, az tudja már mikor mit szánok viccnek.

2010. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Zümy ***** válasza:

jó tulajdonságok: őszinte,rendszerető,házias,humoros,öntudatos

rossz tulajdonságok:

türelmetlen,ingerlékeny,megbízhatatlan(ezt úgy értem,hogy pl.megbezsélsz vele vmit és 1 óra múlva már mást most...szval ha megbezsélem,hogy tlai holnap..nem szabad beleélnem magam ),feledékeny,makacs


ez a legjobb barátnőmre igazak:)

2010. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
A férjem vízöntő, álmodozó típus.
2010. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Zümy ***** válasza:
*pl.megbeszélsz vele vmit és 1 óra múlva már mást mond,szval ha megbeszélem,hogy tali holnap..nem szabad beleélnem magam )
2010. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Valahogy "érzi" a mások érzelmeit, pl. ha szomorú, vagy dühös vagyok, egyből észreveszi
2010. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sokat beszélnek, szeretik magukat.
2010. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem apukám és a bátyám is vízöntő(mindketten jan.29)de teljesen mások.

apu kétlábbal a földön jár,leginkább a pénz érdekli,ingerlékeny,munkamániás,jövőben gondolkodik,családcentrikus.

bátyám álmodozó típus,nem érdekli az olyanok mint a pénz,csak a mának él,nem szereti az elkötelezetséget,lusta,mindenkire nagyon figyel,segítőkész,együttérző.

2010. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Rettentően nyitott barátságos emberek.Hangulatuktól függ minden.Eléggé álmodozó típus:DSzeretnek a középpontban lenni.A vízöntőknek általában eléggé egyedi stílusuk van és mindig a saját fejük után mennek.Ők az örök lázadók.

Legalábbis magamon és Vízöntő barátaimon ezt vettem észre..

2010. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem két vízöntő ismerősöm van, és teljesen más a személyiségük.

Az egyikük nagy szájú, mindig szövegel,jó a humora, nyitott, barátkozós ember. A másik pedig rendkívül zárkózott, komoly és nincsenek barátai, kisebbségi komplexusa van.

2010. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!