Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak lány skorpió acedenssel,...

Halak lány skorpió acedenssel, ki illik hozzá?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sharon Ston-nak is ez a horoszkópja :D

Egyik barátnőm is halak/skorpió a horoszkópja. Neki hosszútávon volt oroszlán, bak és halak pasija! (a leghosszabb a bak volt, kb. 8 év)

2010. jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%
lényegében szaporodást tekintve megfelelnek egymásnak, csak dns egyezés nincs, továbbá a skorpió tuti megpróbálná kinyírni a halat. Ezen felül a hal vízi élőlény, a skorpió szárazföldi...
2010. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) nem is tudtam, hogy Saron Stonnak is ilyen horoszkopja van. És az utolsó kommenthez annyit fűznék, hogy az azonos horoszkopúak tényleg nem egyformák, és hogy ez az ellentét meg van bennem, nagyon határozatlan vagyok, ellentmondásos, sokszor ez a döntésképtelenségig fajúl.
2010. júl. 4. 12:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Talán én. Skorpió srác halak aszcendensel
2010. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok ami vagy te belül az vagyok én kívül és ami vagy te kívül az vagyok én belül.
2010. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aranyos az utolsó komment:)bár így lenne, de nem csak hülyéskedsz? Vagy tényleg kiegészítik egymást az ilyen jegyűek?
2010. nov. 4. 15:05
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen már ha ez a gonoszkóp igaz
2010. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az unokatestvérem mondott ilyesmiket ő nagy gonoszkópszakérző. Hány éves vagy?
2010. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gonoszkopósnak üzenem 19 éves vagyok:) na és te ha megkérdezhetem?
2010. nov. 11. 17:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és Petinek hívnak. Ha meg mondod a pontos születési dátumodat akkor még az összeillőséget is meg tudom nézni a gonoszkóp programommal.
2010. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!