Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illik össze egy rák...

Mennyire illik össze egy rák fiú és egy skorpió lány?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
illik,mindkettő vízjegy,de sok más dolog is fontos ám
2010. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő víz-jegy, sok tehát a közös vonás. Hamar egymásra találnak, mivel a Rák biztos támaszt és segítséget kap a Skorpiótól, cserébe rajongással, szeretettel veszi körül párját. A Rák félénksége, zárkózottsága pedig kifejezetten csábító a Skorpió számára, aki imád hódítani. Érzéseik mélyek, tartósak, de mert mindketten nagyon szemérmesek, nehezen beszélnek vágyaikról, sőt, még az érzéseiket is elrejtik, így gyakori a félreértés köztük. Persze, minden mosolyszünetet vad és érzéki békülés követ. Szívesen vonulnak el a világ zajától, és jól érzik magukat otthon, kettesben, egymásnak, gyermekeiknek és a hobbijuknak élve
2010. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes párosítás!

Vannak ilyen párkombinációjú ismerőseim is!

2 vízjegy, illenek!

2010. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

SZia. (: Nálunk is pont ez volt a helyzet. Nem mondom, hogy mindig tökéletes, bár én nem nagyon vagyok ilyen horoszkópos cuccos. :D de pl, tényleg nagyon igaz, hogy ő végtelenül nyugodt, félénk, szeretnivaló sötöbö. :D De ha veszekedtünk kitör belőle az álat. :D és ez minden rákra vonatkozik akit eddig ismertem. :D és az, hogy jóe, hogy a lány a vadabb, irányítóbb azt nektek kell eldönteni, hogy jó-e. (: mondjuk a kor is belejátszik, mivel nálunk jócskán fiatalabb voltam. (: De akkor is. :D

16/L

2010. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!