Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van annak valami ezoterikai...

Van annak valami ezoterikai jelentősége, hogy az év 222. napján születtem, szökőévben?

Figyelt kérdés
Ja, és sokan mondták rám régebben, hogy indigógyerek vagyok. Aurát ugyan nem látok, de nagyon fejlett a gondolkodásom, és mindig olyan dolgokon gondolkozom, ami kívül esik az átlagember "hatáskörén": mi az emberiség célja, miért nem töröljük el a pénzt, és alakítunk ki más életformát, hogyan lehetne ideális társadalmat felépíteni, a nyelv hogyan befolyásolja az agy működését, ilyenek.
2010. jún. 12. 20:16
 1/6 anonim válasza:
26%
igen valószínüleg van..általában ha vki ijen "misztikus" napon születik erővel van felruházva vagyis mindenképp más mint a többi ember ha ügyes vagy ezt kihasználhatod de ha nem izgat le is sz*rhatod ;)
2010. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

ezt rosszul tudod, indigógyerek csak az lehet, aki ténylegesen látja az aurát!


az hogy magasabb az intelligenciád, még nem jelenti azt, hogy aurát is látsz, de viszont a túlélési esélyeid emiatt nagyon magasak. Ugyebár igaz a mondás is, többet ésszel mint erővel...


ámde cseppet sem vagy okosabb az egyetemi professzoroknál, bölcsészeknél, azt ajánlom ha teheted, mindenképp tanulj tovább, hogy tőlük tanulhass, és sokra vidd az életben

2010. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

" mindig olyan dolgokon gondolkozom, ami kívül esik az átlagember "hatáskörén": mi az emberiség célja, miért nem töröljük el a pénzt, és alakítunk ki más életformát, hogyan lehetne ideális társadalmat felépíteni, a nyelv hogyan befolyásolja az agy működését"


Ez aztán marha különleges téma. Végülis csak évezredek óta gondolkodnak rajta filozófusok tömegei és borozó ifjak tízezrei. A születés időpontjának semmi köze ahhoz, hogy milyen ember lesz valakiből.

2010. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Ez aztán marha különleges téma. Végülis csak évezredek óta gondolkodnak rajta filozófusok tömegei és borozó ifjak tízezrei. A születés időpontjának semmi köze ahhoz, hogy milyen ember lesz valakiből."


Szted a filozófusok 13 évesen kezdenek el ilyenen gondolkodni? És annak ellenére, hogy gondolkodnak rajta, még mindig nem született megoldás.

2010. jún. 12. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet h indigó gyerek vagy.Mondjuk én is ilyeneken gondolkodom miközben az osztálytársaim meg hülyeségeken*-*
2010. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem indigó gyerek vagy, csak érdeklődő és szemfüles :P Méghozzá abból a szempontból, hogy látod, mi történik körülötted és ez el is gondolkodtat téged. Én sokkal fiatalabbként kezdtem el törni a fejem a Világ dolgain, és akkor én is szerettem azt hinni, hogy indigó vagyok... pedig csak különlegesebb és érettebb gondolkodású voltam az átlagnál. Mint te :)


21/L

2010. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!