Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos vagyok, akikkel közelebbi...

Kos vagyok, akikkel közelebbi viszonyba vagyok, mind tűz jegyűek, ennek van valami jelentősége?

Figyelt kérdés

Anyukám, legjobb barátaim akikkel igazán jó kapcsolatot ápolok, mind nyilas vagy oroszlán...ennek van valami "oka" vagy pusztán véletlen, amiben nem hiszek?;-)

19/f


2011. máj. 26. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom,de úgy hallottam,hogy pont ki jössz ezekkel a jegyekkel.

Én csak kosokat fogok ki és eddig mindegyikkel vívtunk...én is kos vagyok.

2011. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csodaálom, nem egy könnyű jegy a kos....:D:D Köszönöm a válaszodat!!:D
2011. máj. 26. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
szüleim kos-skorpiók. olyan olaszosan viselkedünk, ahogy mondani szokták, kiabálás, odamondogatás, piszkálódás, elég ritka itthon a csend, és nyugalom, ha mind a ketten itthon vannak. de a sértések, és veszekedések egyik fülükön bemennek, a másokon meg ki. soha nem haragszanak egymásra egy napnál tovább, sőt úgy látom kifejezetten élvezik azt, ahogy egymással bánnak. 26 éve ismerik egymást, most 42 évesek, és a mai napig szeretik egymást. de ezt csak én látom, mert mindenki más azt hiszi, ők folyton marják egymást. de ez nem erről szól. gondolom érted. na jó sokat írtam ide, bocsi :)
2011. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!