Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a Bika csillagjegyűek?

Milyenek a Bika csillagjegyűek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok,Vélemények...??
2010. jún. 8. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

szépek, okosak, szerények, és ügyesek.


egy bika

2010. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
makacsaaaaaaak:) elég önfejűek...két lábbal állnak a földön. ált. határozott véleményük van. akiket én ismerek, azokra legalábbis mindez nagyon jellemző
2010. jún. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó egy füst alatt az én bika ismerőseimet is jellemezte :D Annyival egészíteném ki, hogy igen megbízhatóak is és akiket én ismerek, azokból valamilyen különleges karmikusság árad :)
2010. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szexmániásak
2010. jún. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, igen, tényleg megbízhatóak
2010. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én például bika vagyok, viszont erősen hiszek az ezotériában, egyáltalán nem vagyok földhözragadt.
2010. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
az én anyukám is bika, őt is érdekli az ezotéria
2010. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetben stílusosak és nem lehet őket figyelmen kívül hagyni társaságban, így vettem észre :)
2010. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

hát olyanok mint én XD egyediek, stílusosak, segítőkészek , makacsok, viccesek, öntudatosak, lusták vagy nagyon szorgalmasok (változó), szépek, meggyőzőek ha szeretnének valamit....ügyesek, lassúak, precízek....

bika

2010. jún. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
79%

Párom az. Hisztis, makacs, önfejű, forrófejű és még fafejű is, konok, de hatalmas szíve van, bármikor segít bárkinek akár a maga kárán is, tényleg szexmániások, nagy a fantáziájuk (minden téren), rugalmasak, rengeteg őrültségben benne vannak, fontos nekik az, hogy a társaság középpontjában legyenek, szeretik védelmezni a kisebbet, odaadó partnerek, háziasak, művészi hajlamaik vannak (pl zene, festés, párom gitározik), egyéni stílusuk van (mégis felemás zoknit vesznek fel), sokszor szeleburdiak, kapkodnak, mindent egyszerre és most akarnak, hogyha kitalál valamit, akkor azt véghez is akarja vinni (más kérdés, hogy nem jön össze), ezek a nagy összefüggések érdeklik (párom hisz abban, hogyha történik valami rossz, jónak is kell lennie, mert akkor lesz egyensúly), sokat elmélkedik, szeret néha egymagában lenni, kedveli a természetet, de van, amikor nagyon lusták, és bottal se lehet őket kiverni az ágyból. Szeretik a hasukat,meg az ilyen 'földi' élvezeteket: alvás, evés, ivás, szex, pénz.

Páromra ez jellemző, meg úgy nagyjából a bikákra akiket ismerek.

2010. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!