Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek lány és Skorpió fiú....

Ikrek lány és Skorpió fiú. Szerintetek működne?

Figyelt kérdés

Már lassan másfél éve kavarunk, de eddig féltem bármit is mondani neki. Lehetne közös jövőnk?

18/L


2010. jún. 6. 15:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen... amúgy énis kb erre gondoltam a tapasztaltakból.

De hát számít a véleményetek:)

2010. jún. 7. 18:59
 12/12 anonim ***** válasza:
A mostani párom az ált. iskolás lány osztálytársával volt sokáig még egyetemi évei alatt is. A csaj ikrek volt a srác pedig skorpió. Nappalis egyetemisták voltunk, mikor a srác megismert egy évfolyamra jártunk kerülgettük egymást. Én halak vagyok. Akkor nem jöttünk össze. De mikor levelező jártunk ugyanarra az egyetemre csak más karra, akkor egyszer többször összefuttottam a fiúval. :D Beszélni is alig mert hozzám ill. a nagyszája és Don Juan jelleme mellett eléggé meg volt rettenve tőlem. Mikor beszéltem csöggött minden szavamon. És úgy viselkedett, mint egy kisfiú, aki nagyon bizonytalan... Na egy szó, mint száz azóta is vele vagyok. Ő életem párja és azt az időt sajnálja, amig azzal a másikkal volt, aki egy gonosz nő volt....
2010. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!