Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő nők, milyennek tartját...

Vízöntő nők, milyennek tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 20:52
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
50%
imádok vízöntő lenni :)
2010. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Mi az hogy fészekalja tojás?

Biztos én vagyok a hülye, de ezt nem vágom.


hja én is vízöntő vagyok.

2010. jún. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim válasza:

énse tudom miaz...:"DXD

de most komyolan miaz??(:

2010. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Mint egy csomó tojás, amennyi egy fészekben elfér, semmi nagyobb hókuszpókusz :D Ha 2 tojást mondok, az azért nem igaz, mert ide rengetegen írtatok és mindenki hasonló... értitek :D Köszi a válaszokat és az érdeklődést a szófordulataim iránt :D
2010. jún. 26. 11:52
 35/49 anonim válasza:

hozzáteszm még:

megértő azzal aki fontos neki

képes más helyébe látni és tanácsot adni amik általába helytállóak.

korához képest okos(nem lexikális, inkább logika inteligencia)

én imádok emberek közt lenni:)

öltözködésem tényleg olyan h 1 évvel a divat előtt:D

és nagyon sokat beszél:D


de jó hallgató is egyben:)nem szereti ha lefogják(kapcsolatra értem) kell a tér:)

saját szabályai szerint él:P

2010. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak:Az intelligencia az két "l",de biztos,csak gépelési hiba volt. ;)


Vízöntő vagyok én is,és rám is igaz a felsorolt tulajdonságok közül elég sok.

De kiegészíteném én is :D : Csapodár vagyok.


L/24


Kéne valami Vízöntő-klubot csinálni,ha már ilyen szépen idegyűltünk. :)

2010. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:

Sokat álmodozom, makacs vagyok. Azt hiszem, hogy én tökéletes vagyok és nekem minden sikerülhet. Különféle hobbikba vágok bele, amire néha nincs időm, de ha van, a legtöbbet hozok ki belőle. Nem vagyok túl sokszor szerelmes, de ha az vagyok, sokáig úgy érzek. Ha csalódom valamiben, nem érdekel. A legtöbb álmom nehezen elérhetők. A külsőm nem a legszebb (szerintem), de sokaknak tetszem (ezzel nem nagyképűsködni akarok). Nem szeretem a nagyon lányos vagy nőies dolgokat. Evvel azt értem, hogy nem szeretem a nőies ruhák nagy részét, inkább sportosan öltözködök, focizok, gördeszkázok, stb. Nem vagyok haragtartó, sőt, utálom a veszekedéseket. Szeretem az embereket és az állatokat, nincsenek előítéleteim. Szeretem a külföldi utazásokat, igaz, csak egyszer voltam külföldön, de szívesen ismerek meg újabb kultúrákat. Nem szeretem a vízi sportokat, úszni sem tudok valami jól, inkább az autók, motorok vonzanak. Szeretem a növényeket is, főleg a narancs színben tündöklő virágokat. Azok közül is főképpen a rózsákat. Nem hiszek a gyógyszerek hatásában, de nincs is szükségem rá legtöbbször. Érdekel az elektronika, de közben szeretem tanulmányozgatni a régi tárgyakat, kultúrát, persze, nem szívesen élnék a 80-as években sem. Szeretem a tudományt és szeretek tanulni is, nagyon jó az átlagom is. Az arcomon sok miteszer van, bármit teszek, nem tűnnek el. Félek sok mindentől, még egyedül a házban is szoktam félni (ez csak azért van, mert a környéken fényes nappal rabolnak). Hiszek Istenben és az egész Bibliában. Már nagyon eltértem a tárgytól, vagyis a vízöntőkről, bocsi(:

13/N

2010. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Nem tértél el a tárgytól, leírtad, hogy milyennek tartod magad :) Épp ezt kérdeztem :) Köszönöm neked is!
2010. aug. 3. 13:34
 39/49 anonim válasza:

DRÁGA Vízöntő társaim!Segítsetek :(



Senki nem ért meg engem.

Van egy problémám ami nem hagy nyugodni. Nem vettek fel egyetemre..és elkellett jönnöm pestre dolgozni..elvileg csk a nyárra, otthon vár a szerelmem akivel másfél éve vagyok együtt. Nagyon szeretem és megszakad a szivem ha arra gondolok,hogy lehet itt kell maradnom tök egyedül egy évig. Mert egyetemre nem valószínű hogy mehetek mivel nagyon drágalenne a költségtérítéses. A barátom mondta.,hogy ő nem biztos hogy várna rám még egy évet. A szívem szakad meg. Ti biztos tudtok valami tanácsot adni.

egyébként a barátom is iszonyúan szerelmes..de nem akarja ezt.


:(

2010. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim válasza:

Utolsónak:

ha igazán szeret, akkor várni fog rád, csak figyelj rá, hogy nehogy minden fontosabb legyen nála és hogy ne hanyagold el!!!!


Egyébként én is vízöntő vagyok, aki nagyon érzelmes, sokat sírok és bármin képes vagyok sírni, ellenben vidám természetű, aki szeret a társaság középpontjában lenni, és jókedvű lenni. Nem szeretem, ha bevezényelnek, nem bírom a korlátokat, nem bírom ha megmondják mit csináljak. Szeretek irányítani, terelgetni az embereket az általam vélt helyes irányba.

Egyébként találékony vagyok, adott helyzetben gyorsan oldódom, könnyen ismerkedek, de nehezen nyílok meg embereknek, ahhoz hogy valaki a közelembe férkőzzön, sok időnek kell eltelnie, nehezen nyerik el emberek a bizalmukat nálam.

Szeretem a szabadságot, ha nem köteleznek semmire, hanem szabadon választhatok, ha bíznak bennem, és nem "figyelnek", ellenőrizgetnek.

Alapjában véve jó hangulatú vagyok, de gyorsan bedurcázok, és behisztizek, és olyankor csak a magamét hajtom, nem igazán vagyok kompromisszum képes, nehezen kérek bocsánatot. Viszont utálok haragban lenni, ilyenkor dühös vagyok magamra, hogy miért van a harag, és miért volt esetleg a vita.

Céltudatos is vagyok, amit akarok, azt elérem, bármi áron is. A céltudatosság visz előre, mindig vannak újabb és újabb céljaim, terveim.

Kissé lázadó típus, különc személyiség, és talán kissé egyedinek is mondanám magam.

Röviden ennyi :D


23L

2010. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!