Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak csillagjegyű férfi és...

Bak csillagjegyű férfi és oroszlán csillagjegyű nő összeillenek?

Figyelt kérdés

Még csak az ismerkedés szintjén vagyunk, de a találkozás is elég nehezen jön össze, és már volt pár

'vitánk'. Viszont nagyon érdekel a személyisége, és nagyon kíváncsi vagyok rá, csak úgy érzem sok falat kell lebontanom és nem tudom lesz-e ehhez türelmem. És most kicsit elbizonytalanodtam...Amúgy a testvérem is bak és vele nagyon jól kijövök, de az más jellegű kapcsolat nyilván.



2016. márc. 26. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha gondolod,hogy ezen múlik 2 ember kapcsolata,akkor leírom,hogy NEM ILLENEK ÖSSZE!


Most akkor nem is kezdesz vele? Vagy még írja le 4-5-10 ember?

2016. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:
48%
Meg kell próbálni... eddigi tapasztalataim szerint a kettő egymás szöges ellentéte, és ebből bizony adódhatnak nagy gondok.
2016. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. márc. 26. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is Oroszlán lány vagyok és sok tapasztalatom van Bak pasikkal. Szerintem nagyon jó páros lehet, és a Bakok szeretik az Oroszlán nőket, mert kedvesek, segítőkészek, optimisták, energikusak. Amit a Bakok legtöbbje nem bír, az a pesszimizmus, depresszió (mert ők is ilyenek), az ha valaki gyerekesen komolytalan és érdektelen, lusta, hanyag, túl érzékeny, sértődős, vagy agresszív. Amit egy Oroszlán nehezen visel el: a Bakok rohadt lassúak a párkapcsolatokban, úgyhogy nagyon sok türelem kell hozzájuk, a másik meg, hogy szeretnek szurkálódni és néha nagyon ridegek és gonoszkodóak, szóval kell hozzájuk önbizalom. De amúgy titkon rohadtul szerelmesek, csak gondosan elrejtik az érzelmeiket.

Én szurkolok, szerintem jók lesztek;)

2016. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Hát én mindig majdnem feladom a reményt, és akkor történik valami, jelentkezik, vagy ír..a lassúságot észrevettem..remélem lesz még türelmem ehhez egy darabig. Nagyon szeretném ezt a fiút..csak nagyon nehezen igazodom el rajta. :(
2016. márc. 30. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!