Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő, oroszlán férfi?...

Oroszlán nő, oroszlán férfi? Működhet?

Figyelt kérdés
Ha az egyik alárendeli magát a másik nagy cicának akkor igen-ezt mondják. Hosszú távon két dudás egy cs..... mi a véleményetek? Akik oroszlánok és a párjuk is az mióta működik a kapcsolat vagyha volt ilyen meddig működött?

2016. jan. 30. 17:07
 1/7 anonim válasza:
65%
Tekintve,hogy a horoszkópuszpókusznak SEMMI köze a párkapcsolat minőségéhez,így igen.
2016. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg nem szabad horoszkópra alapozni. De én kiváncsi lennék.
2016. jan. 30. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az anyosom es az aposom 40 eve vannak egyutt, mindketten oroszlanok es egy napon szulettek. Eleinte megcsaltak egymast amig fiatalabbak voltak, aztan lenyugodtak es azota boldogok egyutt. Megvannak a maguk hatalmi vitai, mindketto egoja es buszkesege hatalmas de nem elnenek egymas nelkul:-))


A sogorom es a sogornom is oroszlan ok 18 eve vannak egyutt, boldogok,full feltekenyek egymasra es ok is sokat vitaznak de attol meg szeretik egymast:-)


A ferjem is oroszlan en viszont nyilas vagyok es mukodik:-))


Szoval nem ezen mulik:-)

2016. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kevés, nagyon kevés a napjegy.
2016. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az állatvilágban tökéletesen működik... :-D


Na jó, viccet félretéve, ennyi infó kevés. A napjegy csak egy adat. Nálunk a családban egy kupacban van 4 skorpió, de nagyon másképp jelenik ez meg mindenkinél, más-más dolgok dominálnak.

2016. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából akkor igaz,hogy az orik azok nehezen élnek egymással,de ugy tünik egymás nélkül is :)
2016. jan. 31. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt oroszlán pasim, oroszlánként, és azt hiszem ő volt életem szerelme, de az egós-játszmák kinyírták a kapcsolatot. De szerintem, ha az egyik kevésbé oroszlános, vagyis uralkodó típus, akkor működhet. Nyilas is volt, azzal tovább együtt voltunk.De szerintem annyira nem szerencsés a tűz jegy a tűz jeggyel kombinálva.
2016. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!