Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Összeillik a skorpió nő és a...

Összeillik a skorpió nő és a bika férfi?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 18:26
 1/6 anonim válasza:
100%

igen, jó páros elvileg

(tapasztalatom nincs róla)

2015. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Igen,ha a nonek van vaginaja illetve a ferfinak,mukldokepes penisze!
2015. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:
42%

Összeillik bizony!

Tudod, az egyiknek bemélyedése van ott, ahol a másiknak kidudorodása, és ezek pontosan egymásba illeszthetőek.

2015. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A felektől függ, ha egyikőtök sem együttműködő egy kapcsolatban, egy másik jeggyel sem lenne szerencsésebb.
2015. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem munkatársam volt bika férfi, én skorpió nő vagyok.

Munka szinten jól kijöttünk. Néha, ha nem tetszett neki egy ötletem és mégis véghezvittem, megsértődött - amíg rá nem jött, hogy abból ő is profitál. Szóval a bikáknak van 1 nyugodtabb tempója. A skorpió viszont nagyon felpörög, ha valami váratlan lehetőség van és ettől a bika ideges tud lenni (mert a skorpió izgatottságát idegességnek érzékelheti, vékony ugyanis a határ). De összességében sosem volt egymásra panaszunk. A bika kiáll a skorpió mellett és fordítva, egy csapatot alkotnak.

Más téren nem volt még szerencsém bikával, de miért nem működhetne... ahogy más jegyekkel is. A többi bolygójukon is múlik.

2015. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jikanv ***** válasza:
ha mar ez alapjan dontesz akkor szerintem senki nem illik hozzad.
2015. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!