Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek lehet hinni...

Szerintetek lehet hinni ezekben a horoszkópokban amiket a neten lehet megnézni?

Figyelt kérdés
Az elős kérdésem fent látható...a másik ezzel kapcsolatos lenne h vannak ilyen párhoroszkópok és hogy azokban lehet e hinni vagy csak véletlen....és kitalálják??? légyszi válaszoljatok
2009. dec. 10. 10:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben a párhoroszkópokban csak a napjegyedet nézik, az összes többi befolyásoló tényezőt figyelmen kívül hagyják. Tehát simán lehet szuper kapcsolat abból is, amire azt mondják egy ilyen párhoroszkópon, hogy nem illetek össze és fordítva.

Ha tényleg hiszel benne és komolyan érdekel keress meg egy asztrológust.

2009. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek sablonszövegek, olyan "végül is mindenkire igaz lehet belőle valami" megfogalmazással. Valamivel meg kell tölteni az oldalakat, másra nem jók.
2009. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
90%
www.astro.com <- Ezt nézd meg, itt kiszámolja mindened... Bolygó, stb.. Ha tudod a kiszemeltedét/párodét, nyert ügyed van.
2009. dec. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagyok szkeptikus a horoszkópokkal kapcsolatban, mert a világon élő összes (legalább hatmilliárd) embert 12 égövi jegybe sorolja be. Ez nagyjából -egyenletes eloszlást feltételezve- azt jelenti, hogy 500.000.000 emberrel ugyanaz fog történni, ugyanarra kell figyelnie, ugyanazt várhatja a párkapcsolatban stb. Ez hülyeség. A másik pedig, hogy semmi konkrétat sem mond, hanem pl:


"A következő napokban figyeljen jobban a környezetében, mert lehet valaki, aki szeretne megismerkedni Önnel. Nyissa ki a szívét, ne engedje elszaladni a lehetőséget, de azért legyen óvatos. Ha már házas, adódhatnak kellemetlenségek, viták, nézeteltérések Önök között. Javasoljuk, hogy legyen türelmes, számoljon el háromig, mielőtt valamivel megsértené a párját. Egy nyilasnak tudnia kell, hogy a harmonikus együttélés alapja a kölcsönös tisztelet, és megértés..... stb-stb"


Na látod, ilyet bárki tud írni, még én is :-DDD Sőt, nemcsak egyetlen jegyre, hanem az összes emberre igaz. Szépen becsomagolt semmi. Úgyhogy az ilyen kiskegyedes meg nők lapjás horoszkópokra inkább ne alapozd az életed.

2009. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
90%
Én azért vagyok hajlandó jobban "hinni", ha lehet ilyet mondtani, az olyan horoszkópokban, mint amit belinkeltem, mert ott összeveti az összes bolygó állását, mikor születtél. Tehát, az nem egy napjegyre alapul... Hanem legalább 13-15 bolygóállást vet össze, és úgy "jósol" dolgokat.
2009. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Válaszom nemleges.
2009. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

ma 10:43


Ez nem így van az asztrológia szerint. Minden egyes horoszkóp készítésnél nézik a pontos születési időd (óra, perc) illetve a születési helyed is. Ez alapján a 12 jegyen kívül hatnak rád az egyes bolygók, fontos az aszcendens, a horoszkóp házak állása, az egyes fényszögek stb. Tehát kismillió lehetőség létezik. Még egy ikerpár esetében is, akik között néhány perc eltérés van már annyit módosulhat egy horoszkóp, hogy teljesen más életutat járnak be, más személyiségűek lesznek.

2009. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Nemrégen egy asztrológiával foglalkozó csillagász mondta el,hogy semmilyen horoszkóp nem igaz.Nem tudom az érvelését leírni,de enélkül is marhaságnak és felesleges pénzkibobásnak tartom az egészet.
2009. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én ebben hiszek:

[link]

2009. dec. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez az igazi! xd:

[link]

2009. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!