Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kosok! Milyen sikereket...

Kosok! Milyen sikereket értetek el mostanáig? Nehéz körülményekből is jól kilábaltatok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem a horoszkóp dönti el, hogy ki mennyire lesz sikeres, hanem az egyéni akarat + a befektetett munka.Néhány éve (3,5) igen nehéz helyzetben voltam, nem volt még addig soha barátnőm, túlsúlyos voltam, itthon borzalmas volt a viszonyom a családommal, nem volt munkám, se nyelvtudásom.Utána mondhatni minden az ellenkezőjére fordult, nem szerencsével hanem kőkemény melóval, összejöttem a számomra ideális lánnyal, beiratkoztam egyetemre(most végzek nem csúsztam 1 fél évet sem), sikerült a nyelvvizsgám,és az elmúlt 3 évet végig melóztam így olyan dolgokra is volt pénzem amire ezelőtt soha.A terv nyomni tovább a dolgot, és nem feladni, nem visszanézegetni, és tanulni a kudarcokból.
2013. ápr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem semmi különösebb sikerem nem volt. Fél éve munkát keresek, ahhoz képest a múlt heti interjún sem vettek fel. A munkanélküli járadékom is lefog járni hamarosan és pénz nélkül leszek. Szerintem ez bármi, de nem éppen siker.


Kosként most sikeresnek kellene lennem????

2013. ápr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zabmester válasza:

Mit takar a mostanság? Mondjuk egy hónapot? Vagy egy fél évet?

Hát nem tudom... Különösebb sikerem nem volt, igaz, kudarcom sem. Mondjuk annyi, hogy találtam egy tök jó melót, amit az egyetem mellett is tudok csinálni, ráadásul szakmába vágó munka, úgyhogy tényleg szuper.

Na, ezt elkönyvelhetjük sikerként :)

2013. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Beeh-beeh-beeh-beeh.
2013. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Egyelőre még élek, perpill ez is siker :-) Kutyakemény időszak van mögöttem, mindenki csodálja, hogyhogy nem omlottam össze... Egyelőre céltalan a jövő, de úgyis lesz valahogy! Küzdök azért, h minden rendben legyen.
2013. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Siker? 25 évesen elhagytak, aztán 40-en újra, nem lett (lehet) gyerekem, elvesztettem a munkámat. Az egyetlen siker, hogy félévig én is munkanélküli voltam, de utána lett egy olyan munkahelyem ami jobb mint a korábbi volt, ahol az eddigi életemet töltöttem. Még azt is sikerként értékelem, hogy vettem magamnak egy kis házikót, aminek a hitelét ki tudtam már fizetni. Azt mondják a kollégák legalább 10 évet letagadhatnék. Valahogy mindent fel tudtam, fel tudok dolgozni. Nem a kudarcokon kell rágódni, hanem mindig előre kell tekinteni bizakodóan.
2013. ápr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sikerek: egyetemre járhatok, államialag támogatottként, részese voltam egy sikeres Guiness rekord kísérletnek, nem iszom, nem cigizem, zenéltem 3 zenekarban, olvasott vagyok, 2 hangszeren tudok játszani. Hirtelen ennyi jut eszembe, de a lényeg, hogy nem horoszkópfüggő, mégpedig azért, mert halak vagyok:)
2013. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A volt feleségem a kos jegy szülötte. A válásunk után komoly sikereket könyvelhetett el... :(
2013. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Úgy vettem észre, a Kosok általában sikeresek, főleg a karrierjükben. Ennek fő oka lehet a kitartásuk, és már elnézést, nem akarok senkit megbántani, de a gátlástalanságuk, törtetésük, becsvágyuk. Két Kossal való hosszú kapcsolat után (mindkettőből én jöttem ki vesztesen) és egy Kos főnökkel való "boldog, békés" munkaviszony után (aki mindenkin átgázolt, fölfelé meg nyalt, és 90%-unk utálta is ezért) azt hiszem, joggal félek egy kicsit a Kosoktól, mármint az önzésüktől, kiszámíthatatlanságuktól. De még egyszer, nem akarok senkit megbántani, biztosan vannak kivételek.
2013. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem a Kosok kemények és kitartóak és sokuk meglehetősen szorgalmas is, viszont nagyon büszkék és ezt értheted rossz és jó értelemben is. Mindenesetre az biztos, hogy a siker az attitűd kérdése...
2013. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!