Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos nő és Halak férfi mennyire...

Kos nő és Halak férfi mennyire összeillő páros a horoszkóp szerint?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit számít, ha boldogok vagytok anélkül? Ha a horoszkóp alapján hozza meg az ember a döntést, komolytalan. Persze tudom, biztos nagyon izgalmas lehet, hogy ilyet is tudjon az ember, de ha hiszed befolyásol majd a párkapcsolatban, ha nem hiszed, de tudat alatt azért piszkál, akkor meg azért fog betenni.
2012. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Az önimádó Kost,akinek egyfolytában impulzusokra van szüksége, egy idő után kikészíti a halak látszólagos lagymatagsága,és semlegessége. A Halakat pedig nagyon is érzelmes,de ezt nem mutatja ki,hanem elfolytja magában ezzel teljesen kikészíti a Kost,és ugyanez fordítva,a Halakat meg az készíti ki,hogy a Kos durva és szókimondó,ezáltal sértő.

De végül is ha a Halak a férfi,úgy még nem olyan vészes,de fordított esetben teljesen reménytelen.

2012. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze az asztrológia szerint sajnos...És nem hidd azt hogy az asztorlógia egy vicc!!Meghatározza az életet és az emberi kapcsolatokat! Kos tűz jegy és nagyon temperamentumos a Halak víz jegy és nyugodt álmodozó...Nem jó párosítás :(
2012. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden jegyhez van 1-2 jegy ami nem illik.a kosnál ez pont a halak..láttam már nem egy ilyen párost nemis tartott sokáig és amíg tartott elég rossz kapcsolat volt
2012. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Annyira, mintha Tom összeházasodna Jerryvel.
2012. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A baráti körömben két ilyen páros is van (az egyik fordítva: kos férfi-halak nő), és bár vannak vitáik időnként (de kinek nincsenek?), nagyon jól megvannak több éve. Szerintem ez is fejben dől el. Én ikánbb abban hiszek, hogy amiben hiszel, azt vonzod magadhoz..
2012. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom mennyire aktuális, de most találtam rá!

Hülyeség!

Én kos vagyok a párom Halak és nagyon jól megvagyunk immáron 5 éve! Imádom, vicces, laza, okos és egyáltalán nem otthon ülő típus. Míg én, inkább vagyok itthon egy könyv mellet + pohár bor és egy nyugis estét csapok ő pedig a haverokkal sörözik. És ezzel semmi gond nincs. Nyíltan megtudjuk beszélni a problémáinkat, kiabálás és veszekedés nélkül. Egyetlen egy komoly vitánk nem volt 5 évünk alatt!

Hülyeség a horoszkópra hallgatni. Lehet hogy 10/6 szétmegy ha ez a horoszkóp összejön, de nem ettől függ ! 26/L

2014. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!