Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mivel lehet meghódítani egy...

Mivel lehet meghódítani egy bak férfit?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 15:08
 1/10 csokissüti002976 ***** válasza:
Legyél egyszerű, de kifinomult, intelligens.
2012. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
bakot akarsz lőni?
2012. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tűzz egy zászlót a fejébe, és ordibáld hogy "MEGHÓDÍTOTTAM". természetesen, ha ez megvan, csinálj egy közös képet és posztold ki Facebookra.
2012. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hahaha...nagyon vicces volt
2012. febr. 15. 15:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Húzd meg a farkát! ;)
2012. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
No poénkodást félretéve, komolyan válaszolva a kérdésre.. erős föld jegy, ezért fontosak neki a kézzelfogható dolgok. Ételek italok, a biztonságérzet, a nőiesség szép ízléses megjelenés de nem hivalkodó olyan amely barátságos jó érzetet áraszt de mégis vonzó. A fényűzés nem a világa, jobban szereti az otthon melegét. Illetve könnyen a szokásai rabja lehet, kicsit nehezen változtat szokásain és ezek nagyon fontosak neki azonosul velük. Tehát ha a hobbija vagy egy ilyen szokása iránt érdeklődést tanúsítasz odafigyelsz rá az nagyon imponáló lehet a szemében. Az egyik legfontosabb talán a családcentrikusság.. ha ezt érzi rajtad is közel engedhet magadhoz, neki fontos hogy lássa van közös utatok együtt jó ha ezt látja érzi nálad. A bakok hosszútávra gondolkodnak mind a karrier mint a szerelem terén. Remélem segítettem! :)
2012. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sütivel és értelemmel.
2012. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:)) Köszi
2012. febr. 15. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:

A Bakok spórolosak, és szeretnek raktározni, és ugy vannak vele h majd 20 év mulva jó lesz és antik lesz belőle és azáltal pénzhez jut :)

Szóval értékes dolgoknak is örülnek.

2012. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 12345678 válasza:
attól még mert bak, nem lehet megmondani a személyiségét! én is bak vagyok (csak nő) de ezek közül a fele se igaz rám. szóval, tökmindegy, h bak, vagy hal, ha meg akarod hódítani, legyél önmagad, ha így sikerül akkor jó, ha nem, akkor meg nem sikerült. ja, és nevess a viccein :D
2012. febr. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!