Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mivel lehet meghódítani egy...

Mivel lehet meghódítani egy ikrek férfit? Mit szeret? Én amúgy mérleg nő vagyok =)

Figyelt kérdés

Eléggé igaz rá a csillagjegye, szétszórt és szereti a nőket, kalandjai is voltak bőven..

Tapasztalatok esetleg? Nagyon szépen köszönöm előre is. :)


2010. aug. 27. 10:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Már olvasgattam googleban de most főleg konkrét tapasztalatokra lennék kíváncsi :)
2010. aug. 27. 10:55
 2/18 anonim válasza:
Kicsit el kell keserítselek.. a Horoszkóp nem minden... Egy férfit nem a horoszkópja szerint tudsz "meghódítani" Ahoz legfőbb képpen Te kellesz a belső tulajdonságaid és a külső ... Először szerintem próbáld kiismerni azt a fiút :D
2010. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ugyanúgy kell meghódítani mint egy nem ikrek férfit...
2010. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
A férfiak szarnak a horoszkópra. Ha közeledsz is felé, jobban jársz, ha nem hozod fel neki...
2010. aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egy Ikrek pasi mindig kész a kalandra , flörtre -még akkoris ha barátnője van. Neki nincs olyan, hogy elköteleződés, csak későbbi életszakaszában . Nem féltékenykedik, és aki a párja akar lenni jó, ha hasonlóan vélekedik, mert az Ikrek férfit menekülésre kényszeríti a kérdezz-felelek.
2010. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jóó. Csak gondoltam ha már itt van ez a témakör, hogy "asztrológia, horoszkóp", akkor megkérdezhetem. Tudom, hogy nem minden, de azért nekem eddig jópárszor bejöttek ezzel kapcsolatban dolgok. Persze nem mindig igaz, ezt tudom.
2010. aug. 27. 11:11
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyen pasim. Én is ikrek vagyok, és tök hasonlóak voltunk. Azt mondta azért szeretett belém, mert olyan titokzatos voltam, különleges, szóval, más, mint a többi. A titokzatosság nem hülyeség különben. erre sok férfi bukik, amikor nem vagy nyitott könyv előttük, és ők akarnak megfejteni téged! Ne engedd magad könnyen, de ha megkap, akkor mindig mutass valami újat. Annak ellenére, hogy tényleg kicsapongó férfiakról van szó( nagy általánosságban)nekem sikerüklt megfognom,(4 évig voltunk együtt) pedig nem is ez volt a célom. Talán ez is a titka. Az elérhetetlennek tűnő nőkre buknak.
2010. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ikrek vagyok,de nem vagyok szétszórt,minden hetero férfi szereti a nőket,és kalandjaim nem voltak bőven,mert alapvetően monogám típus vagyok.

Hogy mivel lehet meghódítani?Kellő alázattal,az sosem jó ha a nyúl akarja vinni a vadászpuskát.Amúgy rám is azok a nőies tulajdonságok hatnak mint a többi csillagjegyű férfira: értelmes,érzékeny,érzéki,kedves,közvetlen,csinos,ápolt,igényes,és persze legyen saját véleménye.

Úgy tűnik hogy a férfi az csak férfi,bármilyen áltudományról legyen is szó.

2010. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Tényleg nem lehet általánosítani
2010. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az ikrek imád sokat beszélni és hülyéskedni.

Ha te is hasonló vagy, és jó a humorérzéked, akkor tök jól ellesztek :)


Csak ne féltékenykedj, és ne akarj parancsolgatni neki :)


Nagyjából ennyi.


Ha a beszélgetés jól megy és mindig érdekesnek talál téged, akkor a többivel se lesz gond :)

2010. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!