Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mivel lehet meghódítani egy...

Mivel lehet meghódítani egy ikrek férfit? Mit szeret? Én amúgy mérleg nő vagyok =)

Figyelt kérdés

Eléggé igaz rá a csillagjegye, szétszórt és szereti a nőket, kalandjai is voltak bőven..

Tapasztalatok esetleg? Nagyon szépen köszönöm előre is. :)


2010. aug. 27. 10:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Igen amúgy nagyon hasonlóak vagyunk, mindenféle téren. Utoljára 6,5 órát voltunk együtt :D Csak az a baj vele, hogy eléggé szétszórt, állandóan pörög, ezt-azt elfelejt.. elkésik, ilyesmik. :D

Mondjuk én nem szoktam számonkérni, meg nem is féltékenykedek, szóval ezzel nincs probléma :)

2010. aug. 27. 12:29
 12/18 A kérdező kommentje:
Illetve nem az a baj hogy pörög hanem hogy annyira elfoglalt hogy sokszor rám sem marad ideje. :S
2010. aug. 27. 12:29
 13/18 anonim válasza:

Én Mérleg nő vagyok, a férjem Ikrek. 16 éves korunk óta vagyunk együtt immár több mint 22 éve.

A titok:

- ismerkedés: az én férjemnek csak azok a csajok jöttek be, akik eleinte taszítják őt. Vagyis, én azzal nyertem, hogy ismertem a "hírét" és bárkivel összejöttem volna a diszkóban, csak vele nem. Mivel mindenki rajta csüngött, én nem, és a bemutatkozása után is elküldtem a francba, ezért már nagy sanszal indultam (persze, ez csak később derült ki!). Szóval, húztam a menő fejét rendesen.

Azóta is együtt vagyunk, imádom, és remélem, ő is engem. A kapcsolatunk arra épül, hogy mai napig tudunk újat mutatni a másiknak, legváratlanabb pillanatokban jönnek a meglepetések. Ja, és van tányércsörgés is, mert a szenvedély az kell!! Korábbi baráti társaságunkból próbálták már elhódítani, de sikertelenül, ahogy írtam, a férjem annak idején is arra hajtott, hogy ő hódíthasson. EGyszerűen hányingere van a rámászós csajoktól. Ő fog küzdeni .. Ja, már ha komolyan gondolja!!

2010. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ez érdekes :) Egyébként lehet benne valami. Először én is leráztam több ízben is :) Aztán végül megadtam magam mégis :) Egyébként köszönöm szépen a tanácsokat! :)
2010. aug. 27. 13:19
 15/18 anonim ***** válasza:

A jegyeitek alapján abszolúte nyerő párosítás vagytok,de itt is lehetnek azért komplikációk. :)

Ahogy a többiek írták,az Ikrek szeret sokat beszélgetni,általában sok témában,és alaposan jártas,elég okosak,elemzőek.Pozitívan állnak hozzá mindenhez,és úgy vettem észre,hogy nem nagyon szeretik az üresfejű cicababákat,meg azokat a nőket sem,akik nem viselik el,ha mondjuk az Ikrek férfi egy nőismerősével beszélget.Szóval utálják a féltékenységet,meg az ellenőrizgetést.Ellenben szeretik viszont a vagány,jó humorú csajokat.

Jó,ha tudsz főzni finom ételeket,mert enni azt szeret,mellé egy jó sör (esetleg neked is,az még jobb :)),és ha beveted magad,akkor tuti a tiéd. ;)

A Mérleg nőknek egyébként is veleszületett bájuk van,amit a Vénusztól kapnak.

Én mindenesetre szurkolok neked,az Ikrek jó pasi. ;)

2010. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen, szerencsésnek érzem, hogy nem vagyok féltékeny, ellenőrző és parancsolgató típus. Ha elfelejtett felhívni (pedig megígérte) sem kértem számon és nem rendeztem jelenetet pedig azért belül egy kicsit megsértődtem.

Igen, imádja a sört, és én is megiszom azért :) Étel, ital, meg még sok területen eddig elég sok hasonlóságot fedeztünk fel :) Szerencse, hogy tényleg nem vagyok se féltékeny, se parancsolgató típus.. csak eddig nem sok jót hallottam róla :S Olyanokat, hogy egyszerre több csaja volt, meg egyéjszakás kalandja is akadt már.. látszik amúgy, hogy olyan típus, akinél ragaszkodással és számonkéréssel nem lehet menni semmire. Köszönöm szépen majd meglátjuk mi sül ki belőle!! :):)

2010. aug. 27. 16:29
 17/18 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy mindig tudj neki valami újat mutatni:)Ne légy túl tapadós mert azt nagyon nem szeretik.Kéresd magad!Persze ne vidd túlzásba!NE légy nála sosem okosabb.Az ikrek pasik imádják ha ők jobban tudnak valamit mint a másik. De az tényleg igaz hogy egy pasit nem a horoszkópja alapján kell meghódítani:) de lehet egy kiindulópont
2010. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szereti a nőket, hamar kiderült, hogy megcsalt.. ennyit erről :) Jaj, előjött a nőkre annyira jellemző bosszúvágyam.. :)
2010. szept. 28. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!