Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet újra meghódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet újra meghódítani egy férfit?

Figyelt kérdés

Úgy érzem és tudom is h. a párom már nem "rajong"úgy mint az elején,de fogalmam sincs mit tegyek.Mert én sokban nem változtam.Ráadásul most voltam fodrásznál és szionte minden nap új frizurám van,de ha csak akkor mond rá valamit ha rákérdezek, h. tetszik e vagy sem, itt a munkahelyemen meg mindneki szó nélkül megjegyzi, hogy milyen jó a hajam.Hétvégén kivételesen magassarkúban voltam és erre se mondott semmit,pedig tudom h. szereti ha csinos vagyok,szexnél ha nincs kedve akkor bármilyen szexi fehérneműt felvehetnék nem használna.Már csak akkor mondja h. szeret ha rákérdezek.Ölelgetni még szokott,de lényegesen kevesebbet.

Még csak 2,5 éve vagyunk együtt,de együtt is élünk.Most nincs állandó munkája,mégis úgy érzem nem értékeli a segítségemet,inkább normálisnak veszi.Az eslő 1 év olyan tökéletesnek indult,udvarolt és állandóan velem akart lenni,sőt még 1 hónappal ezelött is még volt h. eleresztett egy imádlakot,de most nagyon visszafogta magát.


2011. júl. 18. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet depis vmi miatt csak nem meri elmondani.
2011. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom,mert néha szokott hülyeséget csinálni,de inkább büszke rá ha elmondja,mert akkor tudja nem balhézhatok. A munkanélküliség bántja,de nem igazán tesz semmit ellene,sajnos. Hétvégén tisztáztuk, h.olyan mint egy nagy gyereke,ami mondjuk nekem elég rossz érzés,de még reménykedem h. megjavul,bár ha inkább kiszeret belőlem akkor kétlem h. jó irányba változna.

Én úgy érzem, h. egyáltalán nem harcol értem,hanem olyan kényelmesnek érzi magát,ebben kicsit igaza is van,de azért jó lenne ha éreztetné h.nem akar elveszíteni(mert azt mondta ráér akkor aggódni ha már tényleg elveszít, na nem így fogalmazott pontosan csak a lényeg ez volt)

2011. júl. 18. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"ráér akkor aggódni ha már tényleg elveszít"


Ez nagyon gáz mondat. Valóban úgy tűnik belekényelmesedett a dolgokba. Erre hajlamosak vagyunk sajnos, rossz férfi tulajdonság. Viszont sosincs jó vége ...

Kicsit fel kellene rázni. Nem új frizurával, hanem mondjuk komoly dolgokkal.

Nincs munkája, miből éltek? Nem is tesz lenne? Te tartod el gyakorlatilag? Egy felnőtt férfit? Nekem ez elég furcsa ...

2011. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondolatban már eljutott arra, h. ez nem jó meg megint munkát kell keresnie,de kétlem, h. ma küldött volna önéletrajzokat bárhova is,munkanélkülire regisztrálva van,de az lóf*sz.Illetve ideiglenesen van akinek be tud segíteni,de az hol van, hol nincs.
2011. júl. 18. 14:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom hülye vagyok h. vele vagyok,de azért vannak jó tulajdonságai is,csak sajnos egyre ritkábban mutatja ezeket,nem tudom h. azért mert alapból ilyen és csak ahirtelen jött szerelem váltotta ki belőle a rengeteg jó tulajdonságot,vagy csak azért ilyen mert én már nem jelentek annyit.Tény h. az a fajta akit kiskorában is körülrajongtak mint egy kisoroszlánt.És sajnos ezt nagykorában is szivesen elviselné,persze van h. besegít ebbe-abba,de úgy veszem észre nem értékel már annyira mint az elején.
2011. júl. 18. 14:51
 6/9 anonim válasza:

Kicsit gondolkodj távolabb...Tudom, hogy nap mint nap megélni ezeket nehéz. De 5-10-30 év múlva is csinálnád ezt???

Nem azt mondom, hogy most azonnal dobd ki...természetesen először tegyél meg mindent. Én is ezt tenném. Mert utána ha így sem javult a helyzet, elmondhatod, hogy nem rajtad múlt.

Egy pasit amúgy tényleg eléggé ki tud fordítani magából az, ha nincs munkája. Barátnőm ez nagyon egyszerűen megoldotta. Megírta helyette az önéletrajzot, elküldte. A palijának már csak el kell járnia dolgozni. Azóta minden rendben a párkapcsolatuk terén is.

De ha nálatok ez sem válik be....

..akkor van értelme?!...

2011. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont valami hasonlót akartam írni én is.


Azaz igazság, hogy nem egyedi eset. Láttam már ilyesmit többet is. Sajnos mindegyiknek hosszú, szenvedős vége lett.

Nem tudom hány évesek vagytok, de 2,5 éves kapcsolat még nem egy ásó-kapa. Nyugodtan lehet tovább lépni. Nagyon kicsi az esély és nagy szerencse kell hozzá, hogy itt helyreálljon valami.


Mondom én, abból mit ide leírtál ...


36/F

2011. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nicelili ***** válasza:

kell nektek egy kis távolság...menj el nélküle valahova pár napra,hisz itt a nyár...és utána meglátod,hidd el, egy pasinak a csaj hiánya iszonyatos,főleg ha nagyon szereti, ilyenkor lassan minden újra a régi lesz,és újra fog hozzád vonzódni

ám nyugi az én párom sem dicséri meg se a hajam,azt se mondja,hogy csinos vagyok...de egy pasi szeme mindent elárul...amikor utoljára látott az új dögös ruhámban, elállt a szava,és nemtudott mit szólni,egyszerűen csak dadogott,és végül megcsókolt és letepert az ágyra...ezt persze 1 hónapnyi távolság jelentette,és a hiány mindent helyrehozott közöttünk...azóta is ha érzem,hogy távolodik, csak elmegyek a barátnőimmel 2-3 napra valahova nélküle,és mikor hazajövök,hirtelen oldódik a helyzet,és újra minden a régi

ne aggódj,ez beválik,ha mégsem,akkor írj,és segítek

2011. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nem tudok hova menni hosszú,de még csak 1-2 napra sem.Nyaralni idén nem megyek és nincsenek olyan rokonaim sem akikhez egy időre oda tudnék költözni, még a munkahelyem is úgy van h. onnan csak haza tudok menni aludni,merta közelben senki olyan nem lakik.Pár hete volt az h. ő aludt bent ahol ideiglenesen dolgozott,akkor 1 hétig csak pár percre taliztunk,vagy még annyira sem,de akkor hétvégén nagyon bújós volt, szóval én is érzem h. jó lenne egy kics távolság,de nem igazán oldható meg,max ha haza költözne egy időre,de azt úgy sem fogja csak úgy mert nem igazán érzi ott jól magát,csak vég szükség esetén megy haza,de most a szobájában is más lakik,szóval csak aludni tudna ott,mert minden szórakoztató cucca nálunk van.De szeptemberbe remélhetőleg suliba fogok járni,vagyis szinte csak aludni járok majd haza,akkor tuti nem leszünk sokat együtt, hát ha akkor bújósabb lesz.Majd meglátjuk.Most még nem akarok lemondani róla,mert még nem reménytelen,de tudom ha már egyetlen jó tulajdonságát se mutatja felém akkor döntenem kell.Volt már olyan kapcsolatom, ahol évekig hanyagolva voltam,szóval azt nem szeretném megismételni.
2011. júl. 19. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!