Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg lány, bak fiú. Összeill...

Mérleg lány, bak fiú. Összeillünk?

Figyelt kérdés
Párommal 4 hónapja járunk, de horoszkóp szerint nem illünk össze. Ez baj? Normális? hosszú életű lesz a kapcsolatunk?
2012. febr. 14. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Egy idő után nem fogja bírni a hülyeségeidet.
2012. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
A horoszkópnak semmi, de semmi köze ehhez! Saját tapasztalatból mondom, mert anno még én is hittem benne! Egy nagy marhaság semmi egyéb! Ne vedd figyelembe pláne ne vedd komolyan, amiket buta firkászok leírnak nap, mint nap azért, hogy színesebbé tegyék az amúgy is buta lapjaikat.
2012. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Még hisz valaki a horoszkopban?Jesszus.....

Gondolom lehetsz vagy 15 éves.

2012. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Mérleg lány vagyok, volt egy bak pasim...

Nem tudom, mennyire illettünk össze, mert túl hamar vége lett, de képtelen vagyok 4 év után is elfelejteni...

2012. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Bak pasi mellé nőstény passzol a legjobban.
2012. febr. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát hogy nem egy idős egyén vagy az is biztos...ki a francokat érdekel ez a horoszkóp féle b@romság...ne higgy az ilyenekben
2012. febr. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen mindegy mi a horoszkópotok ha megértitek egymást!!!!Mert az számít nem a horoszkóp.....
2012. febr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Mivel mindketten más nézeteket vallanak a világról és az életről. Lehet-e egy autót behúzott fékkel vezetni? Biztonságos, de lassú és értelmetlen. A Bak a Mérleget túlságosan közvetlennek, felületesnek, mozgékonynak, a Mérleg a Bakot görcsösnek és túl gyakorlatiasnak tartja. Ha a Bak engedékenyebb, esetleg megmaradhatnak egymás mellett, bár kapcsolatuk sikere kétséges. Jobb, ha nem próbálkoznak.
2012. febr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Bak büszkén vonul az oldalán az elegáns Mérleggel. Ez azonban annyira sok pénzébe kerül majd, hogy el fog menekülni, mivel a Mérleg a hiányzó romantikát a vásárlásokkal fogja pótolni. Kezdetben nagyon erőteljesen vonzódnak egymáshoz, azonban a Mérleg hamar ráun a túl merev Bakra. Hiányzik neki a Bak szülött mellett a kacérkodás, annak az érzése, hogy tetszik a párjának. A Bak ugyanis ezt nehezen tudja kimutatni. A sziporkázó társasági élet, a fényűzés is ritka vendég lenne életükben így valószínűleg rövid együttlét után kiszállnak egymás mindennapjaiból.
2012. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

A mérleg az mindig mérlegel, mint ahogy most te is.


[link]

2012. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!