Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek lány és vízöntő fiú....

Ikrek lány és vízöntő fiú. Összeillünk?

Figyelt kérdés
Tartós kapcsolat lesz? (18/L)
2011. ápr. 2. 14:41
1 2
 1/20 Tom Benko ***** válasza:
10%
Nem ez dönti el. Ha innen próbálod kitalálni, az már régen rossz. Holmi hókusz-pókusz nem fogja ezt megmondani neked.
2011. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
igen, ez a két jegy teljesen összeillik az asztrológia szerint. :-)
2011. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen^^

Egyébként nem, nem innen akarom eldönteni, egyértelműen. Pusztán kíváncsiságból kérdeztem, mert ez a két jegy elég heves, és vajon az asztrológia szerint általánosan összeillünk-e.

2011. ápr. 2. 14:55
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Nálunk ugyan ez a felállás.10 éve vagyunk együtt, 7 éve házasok.Viszont a férjem minden , csak nem heves.Maga a nyugalom.Imádja, hogy pörgök és be nem áll a szám, én imádom, hogy olyan nyugodt és bármiben számíthatok rá.

29/N

2011. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!:)

Mi másfél éve vagyunk együtt, de a párom nem igazán a nyugodt fajta...:):S

Sőt,néha inkább rám jellemző..érdekes...

2011. ápr. 2. 15:12
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Szia és köszi!


Szerintem nem a horoszkópon múlik, mint itt is kiderült.Amúgy én nagyon szerettem mindig is olvasgatni , hogy melyik jegy melyikhez illik és úgy az egész ezotéria izgatott és most is azért vagyok itt.Jó elolvasni, hogy összeillünk.

Másfél év se rossz ám, abból még akármi lehet :-)

Sok sikert nektek is!!!

2011. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

"mert ez a két jegy elég heves"


rá egy válasz:


"Viszont a férjem minden , csak nem heves.Maga a nyugalom."


TESSÉK. itt egy újabb bizonyíték hogy a horoszkóp egy hatalmas nemlétező baromság.

2011. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönjük az értékes kommentet. Mindjárt bocsánatot kérek, mert megkérdeztem...pf
2011. ápr. 2. 15:38
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudok az ilyenekben hinni. Annyira nem igazak rám azok a "tipikus" kos tulajdonságok, és a páromra sem az övéi. És ahogy olvastam mi össze sem illünk, viszont 3 éve vagyunk együtt.
2011. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mivel az ascendens fontosabb, mint milyen hónapban született, főleg párválasztás esetén kiemelkedően fontos, így erre nem lehet válaszolni. Fogok indítani egy kérdést, és ha valaki megírja, hogy melyik év, hó nap óra perckor és hol született, megkapja az ascendensét. Egyenlőre most nem érek rá, de jövőhéten indítom a kérdést.
2011. ápr. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!