Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió lány vagyok, Barátom...

Skorpió lány vagyok, Barátom Nyilas. "Összeillünk"?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megvagyunk, csak kiváncsi vagyok, hogy horoszkópjaink szerint is összeillünk-e. =)
2010. jún. 15. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
nem
2010. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szenvedélyes lehet ez a kapcsolat, hiszen a Skorpió lényéből fakadóan rengeteg szenvedélyt és érzelmet visz bele.

Két teljesen eltérő tulajdonságú emberről van szó. A Skorpió titokzatos, míg a Nyilas annyira nyílt és őszinte, amennyire csak lehet.

A Skorpió a dolgok mélyére tekint, a Nyilas ellenben megelégszik a látszattal, és nem igen töpreng a válaszokon.

A Nyilas rendkívül derülátó és vidám, emellett nagyon kalandvágyó, a Skorpió viszont mereven ellenáll minden változásnak. Mi az, ami két ennyire ellentétes jellemet összeköthet?

Alighanem furcsán hangzik, de a szerelem.

A Skorpió nagyon szenvedélyes, és a Nyilas szabad folyást kereső szenvedélyei is hasonlóképpen erősek és elsöprők. A Nyilas azonban nagyon közvetlen tud lenni más emberekkel is, ami a Skorpiónak egyáltalán nincs ínyére. Egy valamit azonban nem szabad a Nyilassal megtenni: kalitkába zárni. Ezzel ugyanis pillanatok alatt meg lehet ölni a szerelmét.

A szexualitásuk igen intenzív. Mindkét fél szenvedélyt és változatosságot visz a hálószobába. És a Skorpiónak alapból is van egy szexuális kisugárzása, amellyel egyenesen megőrjíti a Nyilast.

A kapcsolat kiteljesedése közben a Nyilas megtanulhatja a Skorpiótól, hogy erős akarattal bármit meg lehet valósítani, a Skorpió pedig a Nyilastól azt, hogy erős bizalommal és hittel, a veszni látszó dolgokon is lehet változtatni.


Napjába százötven ilyen kérdés van.Mi lenne,ha beírnátok a keresőbe,hogy párhoroszkóp?És kiad egy rakás elemzést,amiből tudsz válogatni magadnak.Ez csak egy.

2010. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, azonnal szakíts vele.
2010. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A Nyilas megtanulhat a Skorpiótól a dolgok mélyére látni, a Skorpió pedig kicsit nyitottabbá válhat a Nyilas által. De nagyon fontos, hogy a Skorpió ne akarja korlátozni a Nyilast, mert ez tönkreteheti a kapcsolatot.


25L

2010. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!Halott ügy!!
2010. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg össze! nekünk megy :) :P
2010. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Nyilas csapongó, nyílt természetű. A Nyilas férfiak szeretnek hódítani. Egyáltalán nem féltékeny típusuak.

A Skorpió viszont az. Zárkózotabb, birtokló.

A barátod valóban ilyen, ahogy leírtam?

2010. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!