Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak lány, Mérleg fiú. Összeill...

Bak lány, Mérleg fiú. Összeillünk?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok.
2010. aug. 9. 13:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
nem..szerintem szakítsatok
2010. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
szerintem is.
2010. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
A mérleg lány bak biú, iszonyat.
2010. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem hogy mérleg lány bak fiú hanem fordítva.Mérleg fiú bak lány.

Jöhetnek még vélemények!

2010. aug. 9. 14:10
 5/21 anonim válasza:
38%

Harmonikus tendenciák:


Jól tudnak együttműködni, sokat tanulhatnak egymástól.



Diszharmonikus tendenciák:


A Bak nem értékeli a Mérleg könnyedségét, nyitottságát.



Kapcsolat jellege:


Neutrális jellegű viszony.

2010. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem igazán hiszek már a horoszkópoknak,mert mindig azt írják hogy bak nő mérleg fiú lehetetlen.Ezek szerint mi vagyunk az ellenpélda :) XD
2010. aug. 9. 21:40
 7/21 anonim válasza:
35%
Ha tudod a választ a kérdésedre, akkor miért kérdezel?!
2010. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
60%
Håt ami azt illeti en merleg vagyok es eltem egyutt bakkal. Komolyabb nezetelteresunk nem volt, de megfulladtam mellette olyan objektiv es foldhozragadt, hideg volt hogy borzalom. De egy probåt meger nekem nem ment.
2010. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
60%

Miért lenne lehetetlen?:)


Bak lány & Mérleg fiú


E két jegy általában vonzódik egymáshoz. A kapcsolat kezdetén gyakran előfordulhat, hogy versengést folytatnak egymással, hiszen két vezéregyéniségről van szó. Ennek ellenére azonban eltérő életszemlélettel bírnak.

A Mérleg általában nagy kapcsolatokkal rendelkezik, imádja a társaságot, ezért rengeteg barátja, ismerőse van. Szemléletét is személyes kapcsolatain keresztül alakítja ki.

A Bak ugyanúgy imádja a társasági életet, a szórakozást, ám ő inkább ambiciózus, és a maga elé kitűzött célját minden esetben el is éri.

Kapcsolatukban úgy egészítik ki egymást, hogy amikor a Baknak éppen rossz kedve van, a Mérleg akkor is képes pozitívan látni a helyzetet. Így segít párjának kilábalni a rossz kedélyállapotból. Ugyanez visszafelé is működik, a Bak is képes arra, hogy felvidítsa párját.

A Mérlegnek mindig szüksége van társra, hiszen a „szerelem gyermeke”. A kapcsolatban általában úgy viselkedik, hogy az társának megfeleljen. A Baknál már más a helyzet. Ő maga is nehezen veszi tudomásul, hogy szerelmes, éppen ezért a bókokkal, elismerésekkel, szerelmének kimutatásával is csínján bánik.

Ha e két jegy azonban egyesíteni tudja erőit, és a jelentéktelen nézeteltéréseket sikerül megszüntetniük, együtt szinte bármit elérhetnek.


Am sok boldogságot.:)

2010. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

14:15-ös

Ezt honnan szedted?Ilyet én még sehol nem olvastam.

2010. aug. 11. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!