Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Holdállás alapján teherbeesés?

Holdállás alapján teherbeesés?

Figyelt kérdés
Itt tapasztalokat szeretnék kérdezni aki tudja hogy mikor fogant a gyermeke és az anya születési dátumának a holdállása meg a fogantatás holdállása összeillik??Kiváncsiságbol kérdezem!!!
2011. okt. 11. 09:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmi hasonlót nem tanultam földrajzból. A holdnaptár megalapozottsága megegyezik a horoszkópéval.
2011. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
de az utolso mensire jött ki az ujhold??mert nekem is ujholdkor mutatja a Jonás de akkor épp megvolt!!és elvileg onnan van számolva a terhesség de sztem a fogantatás késöbb volt!!!!nálad is igy volt vagy középidöre mutatta a Jonást??
2011. okt. 15. 15:56
 13/13 anycika30 válasza:
Hát halljátok még mindig vannak akik itt megtudnak döbbenteni.hozzá nem értő emberek alkotnak véleményt és nézik le az embert milyen anya is lesz.hát én kiváncsi lennék az olyan ember aki igy itélkezik és lenéz másokat na az milyen anya lesz? Pont ezért ilyen ez a világ mert sok ember nem tudja mi az az emberség és inteligencia.felháborit,de nem itélkezem csak sajnálni tudom az ilyeneket.a hold állás nem ezotiréria.tudományon alapszik.az ezotéria és a spiritizmus teljesen más.
2014. máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!