Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Holdállás alapján teherbeesés?

Holdállás alapján teherbeesés?

Figyelt kérdés
Itt tapasztalokat szeretnék kérdezni aki tudja hogy mikor fogant a gyermeke és az anya születési dátumának a holdállása meg a fogantatás holdállása összeillik??Kiváncsiságbol kérdezem!!!
2011. okt. 11. 09:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Senki nem segit??
2011. okt. 11. 10:45
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Senki nem hisz ilyen ostoba babonákban, úgy tűnik...
2011. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:
0%
Én is olvastam a kérdést, és nem azért nem segítek, mert nem akarok, hanem mert ilyen marhasághoz, mint az ezoterika, főleg ezen része...nem tudok mit mondani:D
2011. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha megmondod hogy kell megnézni, hogy születésemkor milyen holdállás volt, akkor szívesen segítek.
2011. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]

felül kikeresed a te születési éved megnézed milyen holdállás volt meg megnézed a gyermeked fogantatásának idöpontján hogy áll t a hold és ebböl lehet következtetni.pl te teliholdkor születtés és elvileg a gyermeked is akörül fogant

2011. okt. 11. 13:24
 6/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem. És nem is a a gólya hozza.

Javaslok egy általános iskolás biológia könyvet.

2011. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolso köszönöm szépen értelmes válaszát!!!Látom ez az oldal nem a normálisoknak van kitalálva törlöm is magam és játszatok ovodásan tovább mert itt se segitség se értelmes választ nem lehet találni söt nagyon ritka a normális ember is!!!ELÖSZÖR TANULJATOK MEG SZÖVEGET ÉRTELMEZNI ÉS A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK AMIHEZ MEG NEM ÉRTESZ INKÁBB MARADJ CSENDBE::::pffff....
2011. okt. 12. 08:21
 8/13 anonim ***** válasza:

tegnap 12:53 vagyok

megnéztem, én pont újholdkor születtem, a fiam újholdkor fogant és újhold előtt 1 héttel született.

Amúgy miért érdekel? Nálad hogy volt?

2011. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

19:12 vagyok.

Valahol megértem a frusztrációdat. Engem inkább az frusztrál, hogy hogyan fog felnőni az a szerencsétlen gyerek, ha az anyja folyton a horoszkópot nézi. Tökéletesen értem, hogy hogy értetted a kérdést.

2011. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

14:52-nek

Ki beszél itt a horoszkópokról???

Feltett egy kérdést, pusztán kíváncsiságból, most mit akadsz ki rajta. Inkább ezt kérdezze, mint olyanokat, hogy lehet-e terhesség alatt rágózni... Ha meg nem tetszik a kérdés, miért nem lépsz át rajta?? Engem ha nem érdekel egy téma, nem érzek rá késztetést, hogy belekontárkodjak, te miért teszed? Ha tanultál földrajzot, bár a 12 éveseknek még nem tanítják, ott tanítják, hogy a hold és a holdállások igen is befolyásolják az életünket.

2011. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!