Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az ikrek mint kettős személyiség?

Az ikrek mint kettős személyiség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az ikrek jegyében szülőttekről az járja, hogy kettős személyiségük van. Ezt nem igazán értem. Egyszer ilyenek, másszor olyanok? Egyszer nyugodtak, félénkek, másszor meg pörögnek? Vagy ez felér egy skizofréniával? Csak épp ők tudnak a másik személyiségükről? Ha valaki kielégítő választ tudna adni, annak nagyon örülnék, mert érdekel a dolog.
2011. aug. 5. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak hangulatemberek.

Hol ilyenek, hol olyanok.

A volt főnököm is Ikrek volt, soha nem tudtam, éppen milyen passzban találom.

De ez nem skizofrénia.

2011. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én ikrek vagyok és teljesen igaz rám a kettős személyiség. Egyszer ilyen egyszer olyan vagyok. A hangulatomat is egyik percről a másikra tudom teljesen megváltoztatni. Belőlem aztán mindent elő lehet hozni. Van amikor meghalok a romantikáért, viszont van amikor undorodom tőle. Teljesen a végletek embere vagyok. Talán még saját magam sem tudom előre, hogy hogy fogok a különböző dolgokra reagálni, ez mind az éppen akkori hangulatomtól függ. Remélem valamennyire sikerült elmagyaráznom. :)
2011. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20:59-es vagyok. Köze nincs a skizofréniához :D
2011. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az én férjem ikrek és nagyon hangulatember.Valamikor nagyon kedves,aranyos és fantasztikus vele lenni,de ha rossz passzban van,akkor nagyon ideges és feszült tud lenni.Sosem tudhatom előre,hogy épp melyik "hangulata"fog hazajönni.Nem unalmas vele az élet..De amúgy szerintem jó csillagjegy csak meg kell tanulni kezelni a hangulatváltozásokat.De a skizofréniához semmi köze.
2011. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Váltólázas mind! -.-"
2011. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. aug. 5. 22:55
 7/11 Ellcsi válasza:

Anyád a váltólázas..

Én is Ikrek vagyok:))

És hát örülök is neki,sztem sokunknál a hangulatunk irányit..Sok portálon is levan irva h az ikrek csillagjegyben születettek nagyon hangulatemberek.. néha rádförmed és nem is tudod miért pedig lehet h csak valami nem ment jol neki az életében,aztán meg mosolyog v kedveskedni porbál :D szval nehéz elmenni rajtunk..de aki nagyon akar az még igyis szeret :)

2011. aug. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Forer hatás. :)

"A Forer-hatás (más néven Barnum-hatás vagy a személyes megerősítés téveszméje) szerint egy egyén nagy valószínűséggel bármely felületes, részletekbe nem bocsátkozó személyiség-jellemzést pontosnak, magára illőnek fog találni, ha azt a meggyőződést keltik benne, hogy az kifejezetten az ő számára készült."


Egyedül a napjegy alapján bármit is mondani a személyiségről a bulvárasztrológia kategóriájába tartozik. :)

2011. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
és akkor a halak is ilyen kettős személyiség?
2011. aug. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"és akkor a halak is ilyen kettős személyiség?"

A Halak nem személyiség, hanem a zodiákus egyik alakja, amit jegynek is neveznek. Az igaz, hogy az Ikrek és a Halak is kettős és változó, de attól hogy valakinek a Napja ott tartózkodik, még nem lesz olyan a személyisége.

2011. aug. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!