Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne kettős személyi...

Hogyan lehetne kettős személyiség?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve súlyos depressziót is megállapítottak nálam, mellette most a skizofréniára gyanakodom,de ez nem biztos, viszont az érdekelne hogyan lehetne tudathasadásom? Már vettem észre erre hasonlító tüneteket,de ez nem 100%,de az érdekelne hogy valahogy elő lehet-e ezt hozni,fontos lenne. És persze várom az elhülyéskedő válaszokat, de jobban örülnék azoknak akik a kérdésre válaszolnának.

Előre is kössz.


2009. aug. 6. 12:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha előjön a másik személyiséged, arra te nem emlékszel. Teljesen olyan, mintha két külön személy lenne benned, egyik sem ismeri a másikat. De ezt többszörös személyiségnek nevezik és nem skizofréniának. Keress fel egy pszichológust, mert magadnak nem tudod megállapítani a betegséget.
2009. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Most ezt nem értem! Nem elég számodra a súlyos depressziód?? Miért akarsz 100% skizo is lenni? Vigyázz, mert bevonzod! Egyet kérsz, de sokat kapsz és leszel olyan beteg, mint még soha!!! Ne legyen igazam.
2009. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Tudathasadással nem tudok szolgálni, de egy "hivatásos beteg" nevű játszmát felajánlhatok. Elég lesz?
2009. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos vannak rátapadó lelkek.Akik kórházba, temetőbe, kocsmába sokat járnak összeszedhetnek egy-két kobór lelket.Kapható egy könyv róla Fiorle:Nyugtalan holtak, akik nem tudtak elmenni és most másokra tapadva élnek,Ők okozhatnak skrizofréniás tüneteket.
2009. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a többszörös személyiség az nem skizofrénia, tudathasadás,tudom, de egyenlőre egyik se biztos, inkább az érdekelne hogy magamtól elő tudom-e hozni a másik személyiséget,hogy biztosan legyen. Nem kell őrültnek nézni, egyébként a skizofrénia és a többszörös személyiség nem ugyanaz.
2009. aug. 6. 12:39
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudod előhozni, ez egy betegség, amit nem kívánnak maguknak az emberek, mert szörnyű. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, elő tudod-e hozni magadnak a tüdőrákot. Normális ember ilyet nem akar. Csak olyan, aki látványosan szereti sajnáltatni magát a betegség miatt.
2009. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És akkor a betegséget hogy lehet előhozni? Stressz,elfojtott érzelmek?Vagy még mi? Csak mert ezek megvannak.És szó sincs arról hogy sajnáltatni akarom magam,nem,sőt, azt sem akarom hogy más tudja, ezt magam miatt akarom.
2009. aug. 6. 13:57
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Menj pszihológushoz.
2009. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az előhozást úgy gondolja, hogy már megvan neki a betegsége, és azt akarja, hogy a másik személyiség jelenjen mg, ne ő. (nem a tüdőrákot akarja előhozni, mert az már van neki, hanem azt akarja, hogy látszódjon a röntgenen...)
2009. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
15:31 - Pontosan. Így gondoltam,de nem hiszem hogy meg lenne a betegségem,legalábbis nem biztos.
2009. aug. 6. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!