Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Fiúk főként. Mi a véleményetek...

Fiúk főként. Mi a véleményetek az Ikrek lányról úgy általában?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavaró, hogy ketten vannak. Gyakran összekeverem őket :/
2011. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az mint a többiről. Kb szarok bele mi a horoszkópja.
2011. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is ikrek vagyok úgyhogy erre kíváncsi vagyok! :)
2011. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Én lenézem azt a csajt, aki hisz a horoszkópban.
2011. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok és az ikrekről mondok úgy általában, két ikrek osztálytársam van egy fiú és egy lány. És ahogy az ikerből is kettő van a személyiségükből is, egyszer tök rendesek máskor pedig nagyon bunkók...
2011. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy aki horoszkóp alapján ítéli meg a másikat az egy gyökér.
2011. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy általában az alapján alkotok véleményt, hogy hogyan bánik a többi emberrel, mennyire intelligens és hogy néz ki
2011. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hűtlenek és jó színészek!
2011. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

kedves 20:41 és 01:05 ez nem horoszkóp hanem csillagjegy alapján lévő személyleírás,én nem hiszek a horoszkópba de viszont hiszek a személyleírásokban...

a kérdéshez pedig szerintem nagyon kedvesek,aranyosak én vízőntő jegyű vagyok és akár ha összezárnának egy szobába eggyel amig kiengednek addig eltudnánk beszélgetni nagyon jól megtalálom velük a hangot,,engem mindig meglepnek a kedvességükkel,,igazából elötte már megszoktam hogy a legtöbb ember bunkó és annyira meglepett,hogy még vannak ilyen jószívű emberek is :)) de nem mindenkire igaz annyira,,és teljesen igaz hogy két személyiségük van olyan pillanatokban változik meg a viselkedése hogy mindenki megdöbben aki még nem ismeri olyan jól,sőt még azok is akik már ismerik tényleg először jól elnevetünk aztán meg hirtelen átvált komolyra,van akinél ezek hamarabb van van akinél ritkábban...:/ de különben én szeretem őket :))

2011. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is ikrek lány vagyok, ez engem is érdekelne. :D
2011. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!