Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bolygók azt a személyiséget...

A bolygók azt a személyiséget határozzák meg, amellyel világra jövünk, a későbbit meg már nem?

Figyelt kérdés

A napjegyem Bak, és további 6 bolygó áll Föld jegyben a képletemben, és amíg gyerek voltam, tényleg olyan is voltam, de ahogy "felnőttem" (20 vagyok), már egyáltalán nem jellemző rám, sőt, leginkább Levegő jegyekre hasonlítok, amikből viszont egy darab sincs a képletemben! Van még 3db Tűz, és 1db Víz jegyem. (Asc: Nyilas)


Én hiszek az asztrológiában, szóval aki beírja, hogy a bolygók állása semmit sem befolyásol, azzal nem tudok mit kezdeni... Tudom, hogy vannak, akik ezt gondolják, nem kell koptatni a billentyűzetet... :D


2011. jún. 12. 19:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A személyiség teljesen képlékeny dolog. Változik lassan (észreveheted magadon is, hogy más vagy, mint pár évvel ezelőtt, de nem teljesen).

Ha létezik asztrológia (bevallom, kétlem) és azt állítja, hogy nem befolyásolja, akkor ezt a nagyon alap emberi megfigyelést próbálná cáfolni. Tehát ez esetben kell, hogy változzon.

2011. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Ezek a fanatikus hittérítők soha nem adják fel :)"



Hát persze hogy nem!


KITARTÁS! Éljen Szálasi!

2011. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
22:42 a tied volt eddig a legnormálisabb hozzászólás, köszi :) Igen, persze hogy változik, de a kérdésben azt próbáltam leírni, hogy az életem kezdetén pontosan olyan voltam, mint amilyet a horoszkóp "mond" rólam, és ahogy felnőttem, teljesen olyan irányba változtam, ami a képletem alapján nem igazán fér bele a képbe :) Ebből kifolyólag gondoltam, hogy a horoszkóp csak az életünk elején befolyásoló. De ez csak egy elmélet volt, nem tudom, mennyire igaz... Leginkább mások tapasztalatira lettem volna kíváncsi, csakhát :( Sebaj, majd kiemelem :)
2011. jún. 12. 22:50
 14/17 anonim ***** válasza:
Az van amiben hiszel. Akár egy új asztrológiai felfogást is terjeszthetnél az óriási nagy felfedezésedből, mert ez is működik arra, aki hinni szeretne benne.
2011. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ennél pontosabban kellene látni a képleted, minthogy 6 bolygód föld jegyű :) Nem mindegy melyik, melyik házban, nincs pontosítva a születési időd stb :)
2011. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Tom Benko ***** válasza:
48%
Jaja, másodperc pontossággal! Ki tudja, lehet, hogy pont akkor születtél, amikor az egyik bolygód éppen a két jegy határán tartózkodott, és misztikus energiáival kinyitotta a jegyközi csillagkaput, amin keresztül a földed levegővel telítődött, ami aztán felfelé húzódott, végül a tetőpontodon összegyűlt. Továbbá nem árt tudni, hogy a 6 bolygód közül legalább kettő gázbolygó, tehát már magában egy ellentét, földjegyű gázbolygó, ami miatt életedben folyamatos a kettősség, zavarodottság és bizonytalanság, ahogy a két jegy küzd egymással. :)
2011. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha Nyilas az ascendensed, akkor bizonyára délután úgy 20-21 körül születtél. Az az egy darab vízjegyű bolygó is segíthet abban, hogy érzelmeidet megéljed és empatikus legyél. A sok földies jegy segít abban, hogy biztosan megállj a saját lábadon. Változás. Hogy valaki mennyit változik felnőtt korra, az neveléstől is függ.
2011. jún. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!