Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bolygók azt a személyiséget...

A bolygók azt a személyiséget határozzák meg, amellyel világra jövünk, a későbbit meg már nem?

Figyelt kérdés

A napjegyem Bak, és további 6 bolygó áll Föld jegyben a képletemben, és amíg gyerek voltam, tényleg olyan is voltam, de ahogy "felnőttem" (20 vagyok), már egyáltalán nem jellemző rám, sőt, leginkább Levegő jegyekre hasonlítok, amikből viszont egy darab sincs a képletemben! Van még 3db Tűz, és 1db Víz jegyem. (Asc: Nyilas)


Én hiszek az asztrológiában, szóval aki beírja, hogy a bolygók állása semmit sem befolyásol, azzal nem tudok mit kezdeni... Tudom, hogy vannak, akik ezt gondolják, nem kell koptatni a billentyűzetet... :D


2011. jún. 12. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

[link]



ezt tölsd már le és várom a véleméned, kedves kérdező.

2011. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Tom Benko ***** válasza:
68%
Nem azért, de én erősebb befolyással vagyok rád, mint a bolygók bármelyike. Attól, hogy hiszel az asztrológiában, attól az még nem több, mint kóklerkedés, ostobaság és csalás.
2011. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Jó, akkor magyarázd el, hogy hogyan hatnak a személyiségedre a bolygók. Ha ennyire biztos vagy benne, kell, hogy legyen egy alapja a hitednek, nem pedig fingodnincs róla miért gondolod azt, amit, ugye?
2011. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

"Én hiszek az asztrológiában,"


Ha szerinted komoly tudomány, akkor nem hinni kell benne...

2011. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem az a célom, hogy megvédjem az álláspontomat, nem ezért vagyok itt. A kérdésemre szeretnék választ kapni, méghozzá egy olyan embertől, aki nem szkeptikus.
2011. jún. 12. 19:58
 6/17 anonim ***** válasza:

"A kérdésemre szeretnék választ kapni, méghozzá egy olyan embertől, aki nem szkeptikus."



Jó:

válaszom: igen

2011. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kicsit bőbeszédűbbek is írhatnak ;-)
2011. jún. 12. 20:05
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
a bolygók semilyen személyiséget nem határoznak meg, emberek, ne legyünk már ennyire beképzeltek!
2011. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezek a fanatikus hittérítők soha nem adják fel :)
2011. jún. 12. 20:59
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

20.évesen már nem a bolygóktól kellene függővé tenned az életedet!

Megnéztem a linket,és rám még véletlenül sem stimmel,amit a számmisztikáról ír.

2011. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!