Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mivel lehet meg hódíthat egy...

Mivel lehet meg hódíthat egy BAK férfit?

Figyelt kérdés
És ha az a hódító BAK nő?
2011. jún. 10. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

3-4 sör után bármivel :)


Ha hosszútávon gondolkodsz, engem személy szerint azzal tudsz, ha kedves vagy, figyelmes, érdeklődsz irántam, hasonló zenéket szeretsz mint én (ha a Tankcsapda és az Alvin és a mókusok a kedvenceid között szerepel, nagy baj már nem lehet), hasonlóan kreatív lélek vagy, és ha ugyanúgy nem vagy otthonülős típus mint én. Szeress koncertre, fesztiválra járni, szeress motorozni, kirándulni, fürdeni, szeresd a kutyákat és ne legyél MSZP szavazó :)


Ha ezek a feltételek teljesülnek, tőlem akár ikrek, kiskutya, vagy csillámfaszláma is lehet a horoszkópod, jól ki fogunk jönni egymással.


29/F, bak

2011. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bak a férjem és imádom!!!Kellett fél év mire igazából rájöttem, és kitapasztaltam a gyengéit, jóságát, vágyait, érzelmeit. Én Kos nő vagyok!!!!
2011. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Noisseget, kedvesseget, jo humor erzeket es apoltsagot szeret egy bak ferfi.
2011. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
azzal ha nem hozod fel neki hogy hiszel a horoszkópban, az már fél siker.
2011. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AndiBandi23 válasza:
100%
Sztem mindenképpen türelem, kedvesség, nőiesség, báj, közös érdeklődési kör, amivel le lehet dönteni a lábáról...
2011. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A bak férfi szereti a hűséget, szenvedélyt az ágyban, ha ételt tesznek elé, ha szeretik, foglalkoznak vele, megértik.

Mint kb minden férfi

2011. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó humor, jó külső, romantika. Ja, és ne legyél pazarló ;)
2011. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

a bak férfi kicsit kiismerhetetlen, akár a bak nő. nagyon sok törődésre vágyik, még ha nem is mutatja mindig ezt... ne ijedj meg, ha néha nincs kedve hozzád, attól még ugyanúgy szeret.

bak/l

2011. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sandvvits válasza:
vetkőz le teritsd be magad káposzta levélel és lesz kecske tejed:)
2011. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!