Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tegyek? Vajon szeret vagy...

Mit tegyek? Vajon szeret vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akit nagyon szeretek már 2 éve. De már majdnem 2 éve nem beszélünk csak bámuljuk egymást meg egymásra mosolygunk.Most volt kb 1 hónap amikor egy másik lány tetszett neki de elvileg már nem. És ismét olyan dolgokat csinál amivel arra utal hogy én is bejövök neki. De én félek neki elmondani és kicsit hülyén is hangzana ha 2 év után közlöm vele. Szerintetek?
2011. máj. 4. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ha tetszik neked akkor miért nem teszel érte hogy összejöjjetek???:)jobb mintha 4 év után mondod el.Meg nem kell azt neki tudnia hogy már 2 éve szereted.Azt elég akkor el mondani miután már együtt lesztek egy ideje.
2011. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hány éves vagy?Ez fontos
2011. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 vagyok :) Ő 15 lesz októberben.
2011. máj. 11. 14:34
 4/5 anonim válasza:
Vigyázz vele! Könnyen megjárhatod! Most nem akarom elmondani miért mert hosszú de ha írsz egy privátot akor elmagyarázom. De szerintem legyél óvatos és tudd meg hogy mit akar tőled de ezt nehéz ha be akar csapni és még biztos nem tudod milyen egy pasi...
2011. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző te egy médium vagy?mert akkor segíthetnél nekem is!:(
2011. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!