Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik jegy a leghűtlenebb,...

Melyik jegy a leghűtlenebb, csalfább típus?

Figyelt kérdés

Melyik tartod hazudósnak,és megbízhatatlannak?tapasztalatokat is írhattok.

A férjem rák jegyű,azt mondják ez a leghűségesebb,legcsaládszeretőbb típus,mégis megcsalt,igaz 23 év után:(

De más rák jegyű férfit is ismerek,aki elvált,mert hűtlen,iszákos volt...

Vagy a férfiakra nem vonatkozik a jegyek jellemzése,csak a nőkre?


2011. márc. 13. 11:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Bocs de rám teljesen illik, még az aszcendens is és mást is ismerek akire passzol szóval szerintem nem hülyeség!


Nyilas/fiú

2011. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

én skorpió vok, és ha kapcsolatban élek, akk sem tióok ellenállni a kísértésnek...van 1 skorpió ismerősöm, u.így van, egymással csaljuk meg a párunkat.

a párom meg...mérleg, és a volt b.nőjét folyton velem csalta. van 1 mérleg b.nőm, ő is csalta a pasiját.

érdekes módon oroszlán pasi ismerősöm az, aki nem csalja a párját, pedig az oroszlánokat szidják ( ő is velem akarta megcsalni a csajt, csak aztán rájött, h nem tudná megtenni).

másik skorpió haverom világszép b.nője mellett lefekszik minden más dekoratív nővel.

szűz b.nőm is csalta a pasiját.

2 bak barátnőm...ők totál frigidek, örülnek, ha nem kell szexelniük, nemám megcsalás :D

2011. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 myszerencse válasza:
Az ikrek rettentő kíváncsi, és nagyon kommunikatív, így könnyen kezdeményez kapcsolatot. A skorpió erősen szexuális beállítottságú, de a lényeg, hogy a születési horoszkópban elhelyezkedő két szexuál bolygó, mint a Vénusz, és a Mars, milyen jegybe esik, és milyen fényszögeket kap. Ezenkívül, még jó néhány dolgot figyelembe lehet venni, én ezeket tartom elsődlegesnek.
2011. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Nos láttam már rákból nőt is, aki elhanyagolta a férjét és más férfit szédített... Engem nyilast ez nagyon felháborított. Pedig ránk nyilasokra szeretik rámondani, hogy mekkora kalandorok vagyunk. Én tudom magamról, hogy mindig hűséges voltam. Nem tennék olyat mással, ami nekem is rosszul esne...

Szóval valószínűleg nem a csillagjegyen múlik ez.

Én magam az ikreket érzem csalfának, mert gond nélkül továbblépnek. Több ikreket is hallottam már, amit a tervezett jövőjükről beszélnek és nem az aktuális párjuk szerepelt benne. De ez sem igaz mindre... Hülyeség.

2011. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Asztrológiailag az ikrek a legcsalfább jegy, mert az merkúr uralja, ami a leggyorsabb bolygó. A merkúr a gondolkodásért felel, ezért fejben szexel... az ilyen ikrek ember.

Casanova is benne volt rendesen.

A másik a skorpió, mert szexmániás.

A harmadik :minden kettős jegy... rák, halak, ikrek, satöbbi.

2011. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

fuuuuu utolso. te milyen egy sekelyes egyszeru emberke lehetsz


mert a merkur a leggyorsabb mi?:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2011. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

fuuu utolsó.

Magasról leszarom, hogy mi a te véleményed.

2011. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Előző kettő! :-))


Nem azért legcsalfább az ikrek, mert a merkúr a leggyorsabb, hanem azé' mer kúr.


Bocs, ezt nem hagyhattam ki! :-D

Az ikrek tény, hogy nem egy érző lény, de azért nem lehet általánosságban rájuk húzni, hogy mind csalfa. Én vagy 7 évig bírtam egy ikrekkel és nem a csalfaság volt a válóok. Megbíztunk egymásban, szerintem nem csalt meg. Még a kapcsolatunk elején volt egy gyanúm, de az a csaj sehol nem volt, szóval nagyon nem okozott bennem féltékenységet. Aztán ezen exikremnél azóta is én vagyok az ász, de mivel annyira belefáradtam a hülyeségeibe, eszemben sem jut újrakezdeni. Ennyit az ikrekről. Szerintem van nála csalfább jegy is.

2011. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ez k*rva jó!

Jót röhögtem :D

2011. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

:D te viszont egy igazi paraszt vagy..)) innen szaglik...


gyengébbek kedvéért, akik nem tudnak gondolkozni.

L e g gy o r s a b b m o z g á s t v é g z ő b o o o l y g ó ó ó ó ,

jó lesz így aranyom??

2011. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!