Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik jegy a leghűtlenebb,...

Melyik jegy a leghűtlenebb, csalfább típus?

Figyelt kérdés

Melyik tartod hazudósnak,és megbízhatatlannak?tapasztalatokat is írhattok.

A férjem rák jegyű,azt mondják ez a leghűségesebb,legcsaládszeretőbb típus,mégis megcsalt,igaz 23 év után:(

De más rák jegyű férfit is ismerek,aki elvált,mert hűtlen,iszákos volt...

Vagy a férfiakra nem vonatkozik a jegyek jellemzése,csak a nőkre?


2011. márc. 13. 11:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%

"A férjem rák jegyű,azt mondják ez a leghűségesebb,legcsaládszeretőbb típus,mégis megcsalt"


ennél szebb mintamondatot senki sem írhatott volna arra, hogy a horoszkóp egy irtózatos nagy baromság.

2011. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

KÖszi:(

Azért írjatok még, kíváncsian várom a válaszokat...

2011. márc. 13. 12:07
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
a BKV, a melegétkeztetési és a színházjegyek a legcsalfábbak
2011. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

:))

Komolytalan vagy!:)

Hát senki se válaszol nekem értelmesen?:)

Azt hittem,ezt a részt azok olvassák,akiket érdekel az asztrológia!

Azokban a hülye napi-heti horoszkópban én se hiszek, de a csillagjegyek jellemzésében igen!!!

Pl. én tipikus Rák vagyok, minden illik rám,amit a jegyről írnak..

2011. márc. 13. 12:27
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
Diana Hercegno is rak jegyeben szuletett, megis annak ellenere, hogy allitolag szuzen ment ferjhez, nagyon hamar kiokosodott. Tobb ferfi volt a hazassaga alatt. Ismerek mas rakjegyu noket is, akik "csalatszeretok", de nem tartja oket vissza a felrelepesben.
2011. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
52%

Én szűz vagyok és nem illik rám a jellemzés, szinte az ellentéte vagyok. :D (nem hiszek benne, de érdekes olvasgatni)

Amúgy nekem volt oroszlán barátom, bár nem hiszem, hogy a jegye miatt, de nem tudta a farkát a gatyájában tartani.

Én a végtelenségig hűséges vagyok, én így akarom, nekem ez fontos.

2011. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%

Jah, komolytalan vagyok, de csak mert a téma is :)


Sztem más jegyek tulajdonságai is jellemzőek rád. Miért? Mert általános dolgokról írnak, és ha nem teljesen együgyű az ember, megtalálja a rá jellemző dolgokat. Szemezgethet a jó/rossz tulajdonságok közül, amit éppen leírnak arra a jegyre.


És hogy miért hülyeség az "igazi" horoszkópban hinni? Mert valótlanak a számítások. A bolygók, csillagok, mittoménmik által "számolják" ki, hogy mi jellemző rád, csak sajnos arról elfeledkeznek az emberek, hogy ezek az égitestek több száz/ezer/millió/milliárd fényévre vannak innen. Mit jelent ez? Az, hogy amit most látsz az égen, az igazából sokkal régebben történt meg, az a csillag, galaxis már nincs is ott. Tehát ha a mostani csillagállásokat nézik az asztrológusok, akkor tök jól kiszámolják, hogy évmilliókkal ezelőtt mi volt jellemző rád. Nem rossz kis időutazás, nemigaz? :)

2011. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a bak pasi végtelenségig megbízható, családszerető, nekem épp az ellenkezője derült ki róla.

Az állítólagos uralkodó típusú, csalfa oroszlán meg a tenyerén hordoz ezer éve, fontosabb vagyok neki, mint saját maga. Én viszont egy állítólagos csapongó vízöntő vagyok, ehhez képest soha életemben nem csaltam meg senkit, és el sem tudom képzelni, hogy valaha megtenném.

2011. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

ez talan azert van, mert a szemelyleiras ami a horoszkop alapjan irodik, semmifele alappal nem rendelkezik.


Persze, hogy igaznak erzed magadra a jegyeket.

Kerj meg valakit, hogy olvasson fel talalomra neked szemelyleirast. Az 100%, hogy ha nem tudod melyik tartozik a jegyedhez, egynel tobbre is azt fogod mondani, hogy igaz rad.


emma' csak ilyen

2011. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez nem a csillagjegy kérdése. Egy vad kos ugyanúgy félreléphet, mint egy visszahúzódó halak. Kérdés az, hogy ki vallja be otthon. Ez már inkább horoszkópfüggő. Én bika létemre többször is félreléptem már. Pedig a bika nem az a csapodár típus.
2011. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!