Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik jegy a leghűtlenebb,...

Melyik jegy a leghűtlenebb, csalfább típus?

Figyelt kérdés

Melyik tartod hazudósnak,és megbízhatatlannak?tapasztalatokat is írhattok.

A férjem rák jegyű,azt mondják ez a leghűségesebb,legcsaládszeretőbb típus,mégis megcsalt,igaz 23 év után:(

De más rák jegyű férfit is ismerek,aki elvált,mert hűtlen,iszákos volt...

Vagy a férfiakra nem vonatkozik a jegyek jellemzése,csak a nőkre?


2011. márc. 13. 11:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
42%
A bikan nem csodalkozom. Tobb felrelepo es ezzel hencego bikat ismerek, az sem baj naluk, ha feleseg tud rola.
2011. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy valami eszembe jutott, bár még mindig nem tulajdonítok semmit a jegyeknek: jó apám skorpió, és imádja a szexet, de nem csak a párjával.
2011. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaja a skorpió. Az összes skorpió hűtlen és szexmániás. Ki rövidebb ki hosszabb ideig tartja magát, ki ebben, ki abban - de valamennyi hűtlen.
2011. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem pedig a nyilas.

De úgy látom, már fel lett sorolva kb. 6 jegy, úgyhogy mindenki hűtlen.:)

2011. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 BlackSword ***** válasza:
A matek kettes... Igyekszel, meg küzdesz, és mégse jön össze...
2011. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

ne érdekeljen a horoszkóp, ez nem olyan mint egy újan vett tévé leírása.

Ezt le kellett szögeznem az elején.

Horoszkópok közül(úgy értem, amit az asztrológusok mondanak rájuk) a leghűtlenebb, nos, talán a skorpió. A másik két dobogós a kos és a nyilas talán.

A férjed lehet hogy hűséges és családszerető rák, de a hűség, megbízhatóság és családszeretet a bika legmeghatározóbb jellemzői(a horoszkóp szerint! nem jelenti azt hogy bika nem léphet félre, se azt hogy rák vagy akár kos/skorpió ne lehetne hűségesebb egy-egy bikánál!)

2011. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
én oroszlán vagyok, és az első 2 kapcsolatom kivételével mindegyiket megcsaltam. van ez így
2011. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Birkuci válasza:
Én halak vagyok és a hűtlen állítás szerintem rám nem igaz. 6évig voltam együt a párommal és egyszer se csaltam meg! A párom ikrek volt és többször ment félre sajna
2011. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az ikrekről én is hallottam,hogy csalfák, sőt még több nőt is ismerek,aki megcsalta a párját..

2011. márc. 14. 10:03
 20/30 Phoney ***** válasza:

Teljesen fölösleges ez alapján menned 1-1 jegy után. Olyan jegy nincsen, amiben garantáltan hű vagy hűtlen lesz valaki. Mindenki tud hűtlen lenni, inni, hazudni, stb.


Itt van pl a sokat szidott skorpió, az én életemben 2 skorpió is a legmegbízhatóbbak közé tartozik, és nem azért, mert a horoszkóp baromság, hanem mert nem erről szól.

Az emberek általában egyszerű világot szeretének, csak ez a világot nem egészen érdekli.

2011. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!