Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van az hogy az Orszlánok...

Miért van az hogy az Orszlánokat nem bírom, Ti sem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok emberrel találkoztam életemben munkámmiatt, biztosítási tanácsadó vagyok. Azonban még soha nem jöttem ki egyetlen oroszlánnal sem. Ha megtudom valakiről hogy ebbe a jegybe tartozik elszorúl a gyomrom és elönt az undor, a volt férjem is ebbe a jegybe tartozott, valahogy sosem jöttünk ki egymással, akkor még nem tudtam miért.


Minden oroszlán rámerőlteti magát és az ostoba elképzeléseiket, visszataszítóak minden tekintetben. Ha megtusom valakiről hogy ebbe a jegybe tartozik, már el sem megyek hozzá, meg sem próbálom meggyőzni mert úgysem menne.


2011. febr. 16. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül...

Többnyire én sem bírom őket, legalábbis az ilyen ismerőseimről (főleg nők) elég negatív véleménnyel vagyok.

2011. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én az oroszlán férfiakkal remekül kijövök, mert kölcsönösen csodáljuk egymást, de a nőkkel az esetek többségében meggyűlt a bajom. Kiforgatják az emberek szavait, önfejűek és a tudatlanságukat gyakran agresszióval leplezik... érdekes egy párhuzam.
2011. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én a kosokat nem bírom például.

bika vagyok

2011. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is bika vagyok, és a kosokat nem bírom.
2011. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!