Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van az hogy az Orszlánok...

Miért van az hogy az Orszlánokat nem bírom, Ti sem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok emberrel találkoztam életemben munkámmiatt, biztosítási tanácsadó vagyok. Azonban még soha nem jöttem ki egyetlen oroszlánnal sem. Ha megtudom valakiről hogy ebbe a jegybe tartozik elszorúl a gyomrom és elönt az undor, a volt férjem is ebbe a jegybe tartozott, valahogy sosem jöttünk ki egymással, akkor még nem tudtam miért.


Minden oroszlán rámerőlteti magát és az ostoba elképzeléseiket, visszataszítóak minden tekintetben. Ha megtusom valakiről hogy ebbe a jegybe tartozik, már el sem megyek hozzá, meg sem próbálom meggyőzni mert úgysem menne.


2011. febr. 16. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Én is az vagyok:és elmondom miért nem tudod meggyőzni őket.Mert átlátnak minden emberen,kétszínűségen,és dolgokon.A te állásod pont olyan,ami egy jó nagy lehúzás,meg az összes hasonló.Engem biztos nem tudna rávenni senki ilyen hülyeségekre.
2011. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy oroszlán barátom, szeretem benne, hogy viccelődő természetű. Valahogy egy hullámhosszon vagyok vele.

Viszont más oroszlánokkal én sem jövök igazán ki.

Bika vagyok.

2011. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Miért foglalkozik valaki olyan munkával, ami emberekkel történő kapcsolatteremtést, üzletelést foglal magában, ha nem szereti az embereket?

Kicsiszív, a hiba benned van.

2011. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sztia!


Sok egyéb mellett ez függ attól is, hogy te milyen jegyű vagy. Én például bika vagyok, és rengeteg oroszlán jegyű barátom van. Csodálom és tisztelem őket; ám én meg mondjuk az ikrekkel jövök ki nehezebben.

De tudod, a napjegy csak egy a sok közül, amik meghatározzák egy ember személyiségét. És az, hogy ki kivel hogy jön ki, több tényezőn is múlik.


Szép napot neked!

ParlanDo

2011. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Én a bikákat nem szeretem.
2011. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Én pl.nagyon bírom az OROSZLÁNYOKAT többször voltam az oroszoknál és nagyon smakkok.
2011. febr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ikrek vagyok, rengeteg oroszlán ismerősöm, családtagom van, leendő férjem is az. Imádom őket.

Őket tényleg nem könnyű megvezetni és elég erélyesen tudják lerázni a másikat.

Egyébként a csillagjegy egy dolog, én nem az alapján ítélek meg embereket.

2011. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szia! Nekem is van egy oroszlán jegyben született ismerősöm. Ki nem állhatom, agresszív, a saját ostobaságából adódó hibáit folyton másra hárítja. Egyszóvel nem egy kedves ember. Bár nem biztos, hogy az ilyen viselkedés jegyfüggő.
2011. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bretso ***** válasza:
40%
Hozzámentél valakihez, akit utálsz. Vazze, te aztán zseniális vagy. Én meg azokat utálom, de mélységesen, szívem legmélyéből, akik hisznek a horoszkópban. Pusztán azért, mert eszméletlenül mocskosul ostobák.
2011. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Én bírom az oroszlán nőket. Tudnak szépek lenni és szeretnek. Ránézek és csak néz, aztán látja a szememben a csodálatot és felragyog. :D Ezen túl egyenesek és őszinték.
2011. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!