Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van az, hogy bak létemre...

Miért van az, hogy bak létemre nem bírom a bika és szűz lányokat?

Figyelt kérdés

Amúgy eléggé sok vízöntő tulajdonságom van (szabadságvágy, pozitív hozzáállás az új dolgokhoz stb.) lehet, hogy ettől?

És csak egy pár nap híján nem lettem vízöntő.

Jah, és nem félreérteni...


2010. nov. 15. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Azert lehet, mert ennek az egesz horoszkop baromsagnak semmi ertelme.
2010. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Úgy, hogy a napjegyünk alapján eldönteni, hogy milyen napjegyű az ideális partner a számunkra, nagyon nagy hülyeség. Ilyen alapon csak tizenkétféle ember élne a világon. A születési horoszkópunk sok összetevő rengetegféle kapcsolatából áll. Már ha csak az Aszcendenst, a születési uralkodót és a többi személyes bolygó helyzetét nézzük és ezeknek a másik személy képletéhez való viszonyát, az is sokat nyom a latban és ez még csak egy dolog.
2010. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
úgy hogy valójában Birka vagy!
2010. nov. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A férjem bak én kos vagyok. A horoszkóp szerint mi sem illünk össze,de 10 éve együtt vagyunk.
2010. nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én bika vagyok, de -és nem gonoszkodásból írom- egyetlen bakkal, vagy más bikával sem tudok kijönni.

az én gondom, hogy túlságosan is hasonlítanak rám. :)

/képzavar/

2010. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál arra, hogy lehet eleve a negatív hozzáállásod miatt nem jössz ki velük? Mert ha egy emberről rossz a véleményed, akkor sokkal nehezebben fogsz velük kijönni. Ezt az egész horoszkóp dolgot pedig nem kell ANNYIRA komolyan venni, hogy aszerint válogasd meg a barátaid.

15/L horoszkóp: szűz

2010. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!