Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szent Korona 2012 - 2030 -...

Szent Korona 2012 - 2030 - mit jelölnek az évszámok?

Figyelt kérdés

Feltettem ezt a kérdést a tudomány kategóriában, de ott le**, úgyhogy átjöttem ide.

"A Szent Korona egyik kutatója azt állítja, hogy a magyarság szempontjából minden fontos dátum kódolva megtalálható és kiolvasható a Szent Koronán.

A jövőnket illetően két dátumot talált ez a 2012-es és a 2030-as év." - a maya naptárt azt most hagyjuk.


2011. febr. 10. 18:05
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

A Koronához kapcsolódó mítosz szerint, és a Vatikán álláspontja szerint Mo-nak király kell, mert csak egy király irányíthatja a Korona erejét, mely addig szétziláltan csapong.

Érdekes dolog, hogy mikor az amerikaiaknál volt, és elzárták a többi kincsük közé, azok aranytartalma lecsökkent.

Talán 2030-ban koronázni fogunk..

2011. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Lehet, de kétlem, hogy lesz arra érdemes személy...

Szerintem már senki sem fogja feltenni a koronát a fejére. De ha mégis, akkor is maximum 1x.

2011. febr. 10. 20:44
 23/44 anonim ***** válasza:
Ennek tényleg jobb helye van itt, mint a tudomány kategóriában...
2011. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Ok, elnéztem a kategóriát, de attól függetlenül nem kaptam értelmes választ, csak h hülyeség az egész. Mármint odaát.
2011. febr. 10. 20:51
 25/44 tetris ***** válasza:

Szerintem a magyar korona magyar ember fejére kell, hogy kerüljön. A mostani királyunk a Habsburg György vagy az Ottó lenne. Azokat én köszönöm nem kérem.

De akkor ki lehetne a király itt nálunk, akit elfogadna a nép?

2011. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 Bretso ***** válasza:
Te jó ég!
2011. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenféleképen 12 egy nagyon negatív 30 pedig egy nagyon pozitív időszakor jelez. Szerintem 30-ra a magyarság valamilyen fontos szerepet vív ki majd magának. Biztos nem gazdasági téren :)

Mondjuk vallási téren...

2011. febr. 10. 20:58
 28/44 anonim ***** válasza:

Aztán lehet, hogy mindkét időszak elég rossz lesz nekünk. De szerintem most is elég cudar világot élünk itt Magyarországon. Teljesen kihasználnak minket, és sajnos muszáj hagynunk, mert akkor éhen döglesz, vagy kimész külföldre, ahol igaz több pénzért, de ugyanígy kihasználják általában a legtöbb magyart.

Aztán az is lehet, hogy 2012 és 2030 jó évek lesznek a magyarság számára. Bár kétlem, hogy 1 év alatt minden megoldódna. Ez még a jövő zenéje.

2011. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajna,hogy hol olvastam,de egy külföldi profetalt europarol.Na az azt mondta,hogy a magyar nemzet megszünik letezni.Namarmost,ahogy a tendenciakat elnezem,lehet,hogy igaza van.Talan 2030-ra kipusztul a magyar.
2011. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

A magyar nemzet haldoklik, de soha, senki nem tudta elpusztítani. Ha gyengék lennénk, akkor már nem lennénk.


[link]

2011. febr. 12. 19:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!